بچه دار شدن
این زنان برای بچه دار شدن دست به هر کاری از جمله دزدی نوزاد از بیمارستان و یا دزدی جنین از رحم زدند تا وانمود کنند که بچه برای خودشان است.

زنانی که برای بچه دار شدن همه کار کردند!

بچه دار شدن آرزوی هر پدر و مادری است که برخی از آنها از این نعمت بی نصیب می شوند اما گاهی این موضوع برای بعضی مادران غیرقابل قبول است.

یک زن برای بچه داشتن حاضر است چه کارهایی بکند؟ ظاهرا کارهای زیادی. فشار بچه داشتن برخی زنان را مجبور می کند بچه های زنان دیگر را بدزدند و وانمود کنند بچه خودشان است. گاهی اوقات نوزادان از بیمارستان یا خانه مادرشان دزدیده می شوند. در برخی موارد هم مادر باردار کشته شده و جنین از رحمش دزدیده می شود. در اینجا موارد وحشتناکی از کارهای عجیب زنان برای بچه داشتن را می خوانید.

لیزا مونتگومری

در 16 دسامبر 2004، بکی هارپر به خانه دختر 23 ساله باردارش «بابی» رفت و با جسد بی جان دخترش مواجه شد که شکمش بریده شده و جنین هشت ماهه اش ربوده شده بود. قاتل او لیزا مونتگومری بود. او به همه گفته بود باردار است، ولی نبود. خبر بچه گمشده در رسانه ها پخش شد اما چون هنوز به دنیا نیامده بود هیچ نشانی از او در دست نبود. پلیس لیزا را در خانه اش پیدا کرد در حالی که مشغول تماشای خبر بچه گمشده ای بود که در آغوشش بود. مونتگومری محکوم به مرگ شد.

فشار

اشلی وید

در 20 نوامبر 2015 انجلیک ساتون به دوستش اشلی وید سر زد تا هدیه عروسیش را بگیرد. اما اشلی به جای هدیه عروسی، خرخره او را برید تا نتواند جیغ بکشد و سپس شکمش را پاره کرد تا نوزادش را بدزدد. سپس با نامزد خود اندرو پریلوو تماس گرفت و به او گفت که بچه‎دار شده است. هم چنین به او گفت که فکر می کند کسی را کشته است. اندرو فورا به خانه او رفت و آپارتمانش را پر از خون یافت و جسد ساتون را دید که گوشه ای افتاده است. اندرو در حالی که نوزاد را در آغوش گرفته بود بیرون رفت و منتظر پلیس ماند. نوزاد از این حمله جان سالم به در برد، اما چاقو ران راستش را زخمی کرده بود.


وید ابتدا ادعا می کرد که بچه مال اوست. اما بعد اعتراف کرد که او را از رحم مادر واقعیش دزدیده است. او به نامزد خود گفته بود باردار است و او هم باور کرده بود، چون شکمش بزرگ شده بود. این اولین بار نبود که وید وانمود به زایمان می کرد. او در سال 2013 هم چنین ادعایی کرده بود و می گفت بچه چند روز بعد مرده است.
 
بیمارستان

کورینا رابرتز

در سال 2009 «کورینا رابرتز» با نامزدش یان شوبین تماس گرفت و به او گفت در خانه و در حال زایمان است. شوبین رسید و کورینا وانمود کرد بچه دار شده، اما بچه بی جان به نظر می رسید. اورژانس رسید و مادر و نوزاد را به بیمارستان برد و در آنجا مشخص شد که بچه مرده و کورینا اصلا زایمان نکرده است. کارکنان بیمارستان با پلیس تماس گرفتند. پلیس پس از جستجوی خانه کورینا جسد هتر اسنیولی را پیدا کرد که مادر واقعی نوزاد بود.

کورینا او را کشته و بچه را از رحمش در آورده بود. کورینا و هتر وقتی با هم آشنا شدند که هتر مشغول خریدن لباس بچه بود. کورینا به هتر گفت می تواند تعدادی لباس بچه به او بدهد، اما وقتی هتر برای گرفتن لباس ها آمد او را کشت. او چند بار به سر هتر ضربه زد و سپس شکمش را با تیغ برید و جنین را برداشت. قرار بود نام این بچه جان استفان باشد، اما حتی یک بار هم خارج از رحم مادرش نفس نکشید. کورینا چند ماه پیش از قتل به همه گفته بود باردار است، حتی شیرخشک و مجلات کودک و یک کالسکه خرید تا ظاهر را حفظ کند. او محکوم به حبس ابد بدون عفو مشروط شد.
جنین

جورجیا تن

جورجیا تن دزد مشهور بچه بود که بین سال های 1924 و 1950 در آمریکا کسب و کار پر رونقی از تجارت بچه راه انداخته بود. بیشتر فعالیت های او در لس آنجلس و نیویورک بود. او بچه ها را از زوج های فقیر یا مادران تنها به بهانه مراقبت می گرفت. گاهی اوقات بچه های بیمار را با وعده پرستاری از مادرشان می گرفت و بعد به آن ها می گفت فرزندشان مرده است. او حتی از پرستاران و زنانی استفاده می کرد که خودشان را به جای پرستار جا بزنند و بچه ها را از اتاق زایمان بدزدند. وقتی مادران بیدار می شدند به آن ها گفته می شد فرزندشان مرده و دفن شده، چون والدین فقیر بودند و توان پرداخت مخارج دفن را نداشتند. هم چنین در روزنامه ها تبلیغات می کرد که دختران جوانی که مشکل دارند با او تماس بگیرند و اطلاعاتی درباره زنان بچه داری که مرده اند پیدا می کرد. بسیاری از بچه هایی که او می دزدید می مردند، اما هیچکس تعداد واقعی آن ها را نمی داند، چون او هیچ مدرکی نگه نمی داشت. فعالیت های او تا اواخر دهه 1940 بررسی شد، اما در سال 1950 منتشر شد. او چند روز بعد از انتشار اولین گزارش ها درباره فعالیتش در اثر سرطان مرد.
عجیب

گلوریا ویلیامز

الکسیس مانیگو وقتی فهمید مادر 51 ساله اش به جرم آدم ربایی دستگیر شده شوکه شد. شواهد نشان می دهد که الکسیس یک سال پیش متوجه این حقیقت شده، اما نمی خواسته مادرش به دردسر بیفتد. ظاهرا ویلیامز در سال 1998 وانمود کرده پرستار است و نوزادی را از بیمارستان دزدیده که تنها 8 ساعت از به دنیا آمدنش می گذشته است و او را مثل دختر خودش بزرگ کرده است. با وجود تحقیقات و جستجوهای گسترده ای که پلیس در آن سال داشت، نوزاد هرگز پیدا نشد. مادر واقعی الکسیس همیشه معتقد بود که دخترش زنده پیدا خواهد شد و هر سال تولدش یک قطعه کیک برای او در فریزر نگه می داشت.
بچه داشتن

اریکا جیسلا میراندا

در 19 دسامبر 2017 اریکا وارد خانه کارولینا فلورس شد و پس از کشتنش با نوزاد شش هفته ای او فرار کرد. اریکا قبل از قتل باردار بوده و قرار بوده در ژانویه زایمان کند، اما فرزندش سقط شده و به هیچکس این را نگفته بود. او همچنان وانمود می کرد باردار است تا اینکه فلورس را کشت و نوزادش را دزدید و به همه گفت دختر خودش به دنیا آمده است. پلیس و اف بی آی رد نوزاد گمشده را در خانه اریکا پیدا کردند.

زایمان

زن ناشناس

در آوریل 1997 یک نفر یک نوزاد سه روزه ای به نام زفانی را از آغوش مادر خوابش در بیمارستان آفریقای جنوبی دزدید. شاهدان ادعا می کنند که زن ناشناس را دیده اند که مثل پرستار ها لباس پوشیده بوده است. حتی وقتی این زن بازداشت شد هویتش برای حفاظت از زفانی ناشناس ماند. او نام دیگری برای نوزاد گذاشته بود و او را مثل دختر خودش بزرگ کرده بود.
 
بعدها زفانی و خواهر واقعیش تصادفا به یک مدرسه رفتند و سایر دانش آموزان متوجه شباهت بین آن ها شدند. آزمایش DNA نشان داد که آن ها واقعا خواهر هستند. زن ناشناس دزدیدن زفانی را انکار کرد. او ادعا می کرد بعد از سقط شدن جنینش به دنبال کودکی بوده که بتواند به فرزندی قبول کند و زفانی را زنی در ازای پول به او داده است. او درباره سقط جنین به شوهرش چیزی نگفته بود و وانمود کرد زفانی دختر واقعیشان است. قاضی حرف های او را باور نکرد.
 
خریدن لباس

لیندا کارتی

در 16 مه 2001 لیندا کارتی به همراه سه مرد وارد خانه جوآنا رودریگز شدند و او و نوزاد سه روزه اش را ربودند. مجرمان به دو نفر دیگر که در خانه بودند حمله کردند و قبل از فرار آن ها را بستند. سپس جوآنا را هم بستند و داخل صندوق عقب انداخته و خفه اش کردند. یکی از آدم ربایان لیندا کارتی بود که همسایه جوآنا بود. او هرگونه دخالت در آدم ربایی و قتل را انکار کرد. گرچه او بود که پلیس را به سمت خودرویی که جسد جوآنا در آن بود هدایت کرد. با این وجود محکوم به مرگ شد در حالی که سه مرد دیگر به زندان محکوم شدند. او نوزاد را دزدیده بود چون قبلا چند بار جنینش سقط شده بود.
 
حبس ابد

زنانی که برای بچه دار شدن دست به هر کاری زدند! + تصاویر

215
این مطلب مفید بود ؟69
برگرفته از برترینها - / ل
وبگردی