نمناک سبک زندگیکار و زندگی خرید ارزان بیمه آتش سوزی
با بیمه آتش سوزی می توانید خسارت های مالی متحمل شده از جمله آتش سوزی ، انفجار و ... را که اتفاق می افتد جبران نمایید.

رپورتاژآگهی:بیمه آتش سوزی ارزان، به چه قیمتی؟!

 همه ما به دنبال ارزان ترین ها هستیم. آن هم در شرایط اقتصادی موجود... اما حتما شما هم این را می دانید که همیشه ارزان ترین چیز، بهترین نیست. حتی اگر موضوع صحبتمان بیمه باشد.
به گزارش سایت ازکیـ (azki.com)، از قدیمی ترین رشته های بیمه ای ،بیمه آتش سوزی است.اهمیت این بیمه تا حدی است که در کشورهای پیشرفته تقریبا هیچ دارایی یا مالی را نمیتوانید پیدا کنید که بیمه آتش سوزی نداشته باشد. با وجود اینکه ما در کشوری زندگی می کنیم که حادثه هایی مثل آتش سوزی و زلزله بسیار اتفاق می افتند، اما متأسفانه مردم کشورمان هنوز اهمیت بیمه آتش سوزی را درک نکرده اند. 
ما مردمی هستیم که معمولا به جای پیشگیری، افسوس خوردن را بلدیم! اما آیا بهتر نیست قبل از آنکه دچار حادثه ای شویم، خودمان و خوشبختی مان را در برابر آن بیمه کنیم؟ 
 
بیمه آتش سوزی چه حوادثی را پوشش می دهد؟
بیمه آتش سوزی خسارت های مالی که در اثر آتش سوزی، انفجار و صاعقه اتفاق می افتد را جبران می کند. اما این همه ماجرا نیست! پوشش های مهم دیگری هم وجود دارد که شما می توانید آن ها را به بیمه نامه خود اضافه کنید. پوشش هایی مثل زلزله، سیل، طوفان، سرقت و...از بین همه این ها، زلزله آسیب زننده ترین حادثه می تواند به حساب بیاید. آن هم در شرایطی که ایران کشوری زلزله خیز است و بیشتر ساختمان هایی که ساخته شده مقاوت و ایمنی کافی را ندارند.. زلزله های شدید اخیر را که فراموش نکرده اید؟ تصاویر خانه های ویران شده را چه طور؟
همچنین شما می توانید علاوه بر بنای ساختمانتان، لوازم و وسایل آن را هم بیمه کنید، تا در صورتی که آتش گرفتند یا سرقت شدند، خسارتی که به وسایلتان وارد شده را از شرکت بیمه دریافت کنید.
 البته برای همه این پوشش هایی که گفته شد، لازم است مبلغ بیشتری را بپردازید. قیمت بیمه آتش سوزی به تنهایی، و بدون پوشش های اضافی، بسیار ناچیز است. مثلا برای خانه ای با متراژ و ارزش متوسط، قیمت بیمه در حدود 30 تا 50 هزار تومان در سال است. اما اگر بخواهید پوشش هایی را به آن اضافه کنید، ممکن است قیمت بیمه نامه شما دو یا چند برابر این مبلغ بشود. قیمتی که مسلما در برابر خسارت های حاصل از آتش سوزی و زلزله و... مبلغی ناچیز به حساب می آید. آیا فکر نمی کنید ارزشش را دارد؟
 
به دنبال بهترین بیمه آتش سوزی باشید!
همان طور که گفتیم ارزان ترین بیمه آتش سوزی لزوما بهترین بیمه نیست. این را شما زمانی متوجه می شوید که خدای ناکرده دچار حادثه ای شوید وخسارت های زیادی برایتان پیش بیاید. 
تصور کنید بعد از زلزله ای که به خانه شما آسیب زده است، به شرکت بیمه خود مراجعه می کنید و با این حقیقت روبه رو می شوید که بیمه نامه آتش سوزی شما، یعنی همان بیمه ای که روی آن حساب کرده بودید، خسارت های ناشی از زلزله را پوشش نمی دهد. یا مثلا بعد از یک حادثه آتش سوزی متوجه می شوید که وسایل و لوازم منزلتان تحت پوشش بیمه آتش سوزی نبوده است و شرکت بیمه مسئولیتی در برابر همه خسارت های شما ندارد.
همان طور که می دانید شرکت های بیمه فراوانی در شهر وجود دارد که بیمه آتش سوزی آ را ارائه می دهند. شرکت هایی که علاوه بر قیمت های متفاوت، کیفیت متفاوتی هم دارند. برای مثال ممکن است شما بیمه خود را از شرکتی با قیمت ارزان خریده باشید، اما بعد از وقوع حادثه متوجه شوید که شرکت بیمه شما، از نظر توانگری مالی و سرعت و نحوه پرداخت خسارت ها، توانایی پایینی دارد و شما برای دریافت خسارت های خود از شرکت بیمه دچار مشکل شوید. حالا چه می شود کرد؟ حالا که دیگر کار از کار گذشته است....
پس اگر قصد خرید بیمه آتش سوزی دارید، این کار با دقت و آگاهانه انجام دهید تا در آینده دچار مشکلات این چنینی نشوید. ما در ادامه به شما می گوییم که چطور بهترین شرکت بیمه و بهترین بیمه نامه آتش سوزی را انتخاب کنید...
 
بهترین بیمه آتش سوزی را از کی بخرید؟
گفتیم که شرکت های بیمه زیادی وجود دارند که می توانید بیمه آتش سوزی را از آن ها خریداری کنید. اما می دانید که چگونه بهترین و حتی ارزان ترین آن را انتخاب کنید؟
روش اول روش سنتی خرید بیمه است. به این شکل که برای انتخاب درست، باید به شکل حضوری به تمام این شرکت ها مراجعه کنید و قیمت و شرایط بیمه آتش سوزی را از آن ها بپرسید و اطلاعات مورد نیازتان را دریافت کنید. همانطور که می دانید این روش روشی بسیار زمان بر و پیچیده است. آن هم در این روزهای شلوغ و پر ترافیک.
از طرفی هم قطعا همه این شرکت ها خودشان را به عنوان بهترین شرکت به شما معرفی می کنند. پس شما نمی توانید با اطمینان انتخاب کنید و ممکن است عجولانه تصمیم اشتباهی بگیرید.  
اما روش دومی هم وجود دارد که پیشنهاد ما به شماست. خرید آنلاین بیمه به شکل دقیق، سریع و راحت.
شرکت «ازکیـ» به عنوان یک شرکت استارت آپی، تحولی در صنعت بیمه ایجاد کرده است. شما می توانید با استفاده از وب سایت «ازکیـ» به آدرس azki.com به جای تحمل ترافیک و تلف کردن وقت با ارزشتان، به ساده ترین و سریع ترین شکل ممکن بیمه آتش سوزی بخرید.
یاشار ژاله دوست، بنیان گذار و مدیر عامل «ازکیـ» با بیان این مطلب که بهبود کیفیت محصول یا خدمات و کاهش قیمت آنها، میتواند موجب تحولات بزرگی در هر صنعتی گردد؛ تاکید کرد این امر همیشه به نفع کاربران و مشتریان خواهد بود.
به سایت «ازکیـ» وارد شوید و در قسمت بیمه آتش سوزی اطلاعات خانه خود را وارد کنید. در مرحله بعد شما می توانید لیستی از شرکت های بیمه را با قیمت های متفاوت مشاهده کنید. همچنین اطلاعاتی هم برای سنجش کیفیت شرکت ها قابل مشاهده است. در این مرحله به احتمال زیاد شما به یک مشاوره مطمئن برای انتخاب بیمه خود نیاز دارید.
با شماره تلفن «ازکیـ» تماس بگیرید تا مشاوران ما به صورت رایگان شما را برای انتخابتان راهنمایی کنند. به این ترتیب شما می توانید بهترین و ارزان ترین بیمه را از بهترین شرکت بیمه انتخاب و به صورت اینترنتی خریداری کنید. «ازکیــ» بیمه نامه شما را در عرض چند ساعت صادر و به آدرس شما به صورت رایگان ارسال خواهد کرد.
 
با «ازکیـ» بهترین بیمه آتش سوزی را ارزان بخرید!
منبع:سایت مقایسه و خرید آنلاین بیمه «ازکـیـ» (www.azki.com)

خرید ارزان بیمه آتش سوزی

این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .