سرور جباروف
بیوگرافی کامل و عکس های سرور جباروف بازیکن ازبکستانی استقلال و همینطور افتخارات سرور جباروف را در نمناک ببینید.

بیوگرافی سرور جباروف

سرور جباروف هافبک تیم ملی ازبکستان با استقلال برای یک فصل و نیم به توافق رسید و گرانترین بازیکن این تیم شد, در ادامه بیوگرافی و عکس های او را مشاهده میکنید.

سرور جباروف کاپیتان 35 ساله ازبکستان دیشب با قراردادی به ارزش 500 هزار دلار به استقلال پیوست تا اولین خرید زمستانی علیرضا منصوریان لقب گیرد.

جباروف که از سال 2002 تاکنون 121 بار در تیم ملی کشورش بازی کرده موفق به زدن 25 گل شده است.

سرور جباروف

عکس سرور جباروف بازیکن استقلال

او در سال 2008 همراه با تیم کروفچی توانست به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. پس از انتخاب او به عنوان بهترین بازیکن سال قارهٔ آسیا در این سال، او و احمد خلیل (بهترین بازیکن جوان سال آسیا) برای تمرین یک ماهه به باشگاه چلسی دعوت شدند.

سرور جباروف کاپیتان با تجربه ازبکستان با نمایش های خیره کننده توانسته دوبار در سال های 2008 و 2011 جایزه بازیکن سال فوتبال آسیا را دریافت کرد.سرور جباروف

افتخارات سرور جباروفوی همچنین توانسته دوبار در سال های 2008 و 2010 بازیکن فوتبال سال ازبکستان شود و در سال 2008 با زدن 19 گل به عنوان آقای گل لیگ برتر ازبکستان معرفی شده است.

جباروف از سال 2002 عضو تیم ملی ازبکستان است و 25 گل به ثمر رسانده در حالی که 121 بازی ملی در کارنامه خود دارد.

اما در انتخاب تیم باشگاهی کاملا داستان متفاوت می باشد وی از شرق آسیا تا غرب در تیم های باشگاهی توپ زده است.

سرور جباروف در نوف باخور، پاختاکور، بنیاد کار و لوکوموتیو تاشکند ؛در تیم های اف سی سئول، سونگنام و اولسان کره و الشباب عربستان توپ زده است .لیگ قهرمانان آسیا

بیوگرافی سرور جباروف بازیکن استقلال

4.453
این مطلب مفید بود ؟476
برگرفته از دانا -/ح
برچسب : سرور جباروف
وبگردی