سرد مزاجی زنان

دلیل بی میلی زنان به رابطه ی جنسی

کد مطلب : 8216تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
سرد مزاجی و بی میلی زنان به داشتن رابطه ی جنسی مشکلی است که در زندگی زناشویی هر زوجی اتفاق می افتد که دلیل و پیشنهاداتی برای درمان را در ادامه می خوانید.

تمام آنچه که باید در مورد سرد مزاجی زنان بدانید:

 

میل جنسی در زنان با توجه به شرایط روحی و جسمی آن ها متغیر است یعنی با ورود و سپری کردن دوران مختلف این میل به داشتن رابطه جنسی دچار کاهش و افزایش می شود.
همان طور که میدانید برخی از زنان بعد از تولد فرزندشان به دلیل پشت سر گذاشتن یک شرایط خواص تا مدتی کوتاه نه تنها تمایل به این رابطه ندارند بلکه از لحاظ جسمی هم قادر به این رابطه نیستند که این مرحله زود گذر است اما اگر طولانی شد و یا اینکه بدون رخ دادن هیچ اتفاقی به طور معمول تمایل یک زن در این رابطه کم باشد باید حتماً به پزشک مراجعه کند و خود را مورد درمان قرار دهد چرا که داشتن یک رابطه ی جنسی سالم و به دور از استرس تأثیرات مثبت بی شماری را از لحاظ روحی و جسمی برای فرد به بار می آورد.

 
سرد مزاجی

عوامل سرد مزاجی زنان 

 

دلایل دیگر بی میلی یک زن به رابطه جنسی میتواند شرایط ناخوشایند در حین رابطه باشد که دردها و یا اینکه ناتوانی در ارضا شدن از این قبیل هستند.
مصرف برخی مواد مخدر و نوشیدنی های الکلی این تمایلات را دچار نوسان و اختلال می کند.
همچنین افرادی که از بیماری هایی همچون فشار خون - قند خون - بیماری های عصبی و افسردگی و.. رنج می برند در داشتن یک رابطه جسمی با مشکل روبرو می شوند و بی میلی به سراغشان می آید.

دلیل بی میلی زنان به رابطه ی جنسی

4.21138
این مطلب مفید بود ؟951187
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
1 نظر به ثبت رسیده است
خا1396-01-21
خوب بود مطالب ممنون
73
وبگردی