تابلو تبلیغاتی
معرفی صحیح یک کسب و کار به مردم یکی از مهمترین روش های موفقیت در کار می باشد. وقتی شما صاحب یک فعالیت هستید، برای جذب مشتری، باید آن را به مردم معرفی کنید.

سازه های تبلیغاتی چیست؟ 

بدیهی است اگر افراد از وجود کسب و کار شما مطلع نباشند، هیچگاه به آن مراجعه نمی کنند. تابلو های تبلیغاتی و تابلو سر در ها نقش اساسی در معرفی و شناسایی یک کسب و کار ایفا می کنند. بدون نام و نشان نمی توان یک مغازه یا شرکت را به جامعه معرفی کرد. حتی اگر از روش های دیگر تبلیغاتی استفاده می کنید باید در سر در محل فعالیت تان نام و یا نشان خاصی داشته باشید.

همچنین می توان گفت نصب تابلو تبلیغاتی باعث به وجود آمدن حس اعتماد در مشتری و رسمی شدن کسب و کار می شود. اهمیت ساخت و نصب تابلو های تبلیغاتی بر هیچکس پوشیده نیست. با آنکه بازاریابی سنتی در حال منسوخ شدن است اما نصب تابلو ها همچنان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.  

 تابلو های سردر، تبلیغاتی پایدار و همیشگی روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد از تبلیغات اینترنتی گرفته تا تبلیغات در سطح شهر و ... انواع مختلف تبلیغات بسته به نوع از هزینه های مختلفی برخوردار می باشد. بسیاری از کسب و کار ها در آغاز فعالیت خود بودجه کافی برای تبلیغات ندارند به همین دلیل برخی از آنها در بدو کار با شکست مواجه می شوند.  در این باره باید گفت اولین مشتری های شما از رهگذران و عابران خیابان هستند. در سطح شهر میلیون ها مغازه و شرکت وجود دارد که همه ما روزانه حداقل از کنار صد تا آنها گذر می کنیم.

تابلو تبلیغاتی

بدون شک اگر یکی از این مغازه ها نظر ما را به خود جلب کند، تمایل داریم که از داخل آن دیدن کنیم. به همین دلیل است که می گوییم اولین مشتری های شما از رهگذران خیابان هستند. در این بین اگر به تازگی فعالیت خود را آغاز نموده اید می توانید با نصب یکی تابلوی جذاب و مناسب با کسب و کارتان مشتریان بسیاری بدست بیاورید.  

هنوز هم بسیاری از مردم برای خرید به مغازه های داخل شهر مراجعه می کنند. اگر تابلو تبلیغاتی شما در میان مغازه های هم صنف تان بدرخشد بدون شک مشتری زیادی به دست می آورید. البته باید بدانید اگر کالاهای شما کیفیت لازم را نداشته باشند، به زودی مشتریان خود را از دست خواهید داد.  در واقع نصب تابلو تبلیغاتی در کنار روش های تبلیغاتی دیگر می تواند شما را به هدفتان برساند. اما چرا گفته شد نصب و ساخت تابلو تبلیغاتی و تابلو سر در یک تبلیغات دائمی است. همانطور که عنوان کردیم روش های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که هزینه بسیاری از آنها بالا می باشد. به عنوان مثال در تبلیغات تلویزیونی باید میلیون ها ریال برای ساخت و نمایش یک تیزر کوتاه هزینه پرداخت کنید.

معمولا هر بار نمایش تیزر تبلیغاتی در تلویزیون هزینه جداگانه دارد. بدون شک شما نمی توانید به صورت مداوم و همیشگی در تلویزیون تبلیغات پخش کنید. اما با نصب تابلو تبلیغاتی و پرداخت یک بار هزینه ساخت تابلو می توانید تا سال ها از آن تبلیغات استفاده کنید.

شما هم هیچگاه به مغازه و یا شرکت هایی که نام و نشان ندارند وارد نمی شوید. حتی اگر بخواهید برای انجام خدماتی خاص به یک شرکت مراجعه کنید، در صورتی که تابلو سر در نداشته باشند دچار شک و تردید می شوید و از رفتن منصرف خواهید شد.

سازه تبلیغاتی

در ساخت و طراحی تابلو تبلیغاتی توجه به موارد زیر ضروری می باشد: 

 •  استفاده از متریال درجه یک و مقاوم
 • طراحی تابلو ها بر اساس آخرین متد های بازاریابی 
 • تفاوت در طراحی و ساخت تابلو با رقبا و مغازه های اطراف
 • طراحی و ساخت جذاب تابلو ها با هدف جذب مشتری بیشتر 
 •  تبلیغات مدرن و متفاوت 
 •  ساخت تابلو بر اساس مقاومت در برابر شرایط جوی محل 

تابلوهای تبلیغاتی

تابلو سازی های در ایران از زمانی که اهمیت نصب تابلو و تبلیغات میدانی برای همه مردم روشن شده است، کسب و کار هایی در این زمینه شروع به کار کرده اند. تابلو سازی ها مجموعه هایی هستند که کار طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو تبلیغاتی های مختلف را انجام می دهند. در ایران نیز تابلوسازی ها به وفور دیده می شوند اما اغلب آنها مغازه های کوچکی هستند که به تعداد محدود تابلو و بنر می سازند و اکثرا با روش های قدیمی و منسوخ شده کار می کنند. اما تابلو سازی نامور یکی از کارخانه های قدیمی تابلو سازی در ایران می باشد که با بیش از یک دهه فعالیت در این حوزه توانسته است نامی خوش از خود به یادگار بگذارد.   

شما عزیزان می توانید انواع تبلیغات خود را به کارشناسان حاضر در تابلو سازی نامور بسپارید. از انواع خدماتی که در تابلوسازی نامور ارائه می شود به موارد زیر می توان اشاره نمود: 

 •  ساخت تابلو فلکسی فیس
 • ساخت تابلو ترموود
 • ساخت انواع تابلو برجسته
 • ساخت انواع تابلو لایت باکس 
 • LED ساخت تابلو روان یا ساخت و طراحی تابلو کامپوزیت
 • غرفه آرایی در نمایشگاه ها
 • برند سازی
 • چاپ بنر

سازه تبلیغاتی

تمامی خدمات بالا و طراحی و ساخت تابلو ها بر اساس آخرین متد های روز دنیا و با استفاده از متریال کره ای و اورجینال انجام می شوند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص تبلیغات و تابلو سازی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

 • 02157996
 • 02144860911  

تاثیر تابلو تبلیغاتی در کسب و کار چیست؟

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی