تاکسی های فرسوده

خبر خوش برای رانندگان تاکسی

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1398کد مطلب : 9640زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون امور اقتصادی استانداری تهران خبری خوش برای دارندگان تاکسی فرسوده داد.

وام 40 میلیونی برای تاکسی های فرسوده

باشگاه خبرنگاران:معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از ارائه وام 40 میلیون تومانی به تاکسیران ها برای اسقاط تاکسی های فرسوده خبر داد. 

محمد امامی امین، با اشاره به لزوم حفظ اشتغال موجود اظهار داشت:جلسه نوسازی حمل و نقل عمومی از جهت تولید و حفظ اشتغال و پایداری آن در حوزه حمل و نقل همگانی برگزار شد.
 او با اشاره به وجود 35 هزار تاکسی فرسوده در تهران افزود:نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی جدا از موضوع آلایندگی و صرفه اقتصادی آن، به گونه ای نیست که برای رانندگان کسب درآمد کند و از این رو اشتغال رانندگان در معرض تهدید قرار گرفته است. 
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت:هماهنگی های لازم با سازمان تاکسیرانی، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری، مدیرعامل صندوق مهر کارآفرین و شرکت ایران خودرو انجام شده است و صندوق مهر کارآفرین برای تأمین مالی 10 هزار خودرو اعلام آمادگی کرده است. 
امامی امین تصریح کرد:بر این اساس 500 میلیارد تومان از سوی شهرداری تهران و 500 میلیارد تومان از سوی صندوق مهر کارآفرین به عنوان هزینه این طرح لحاظ شده است تا وام تا سقف 40 میلیون تومانی در اختیار رانندگان قرار گیرد و 6.5 میلیون تومان نیز هزینه اسقاط خودرو و مقداری نقدینگی راننده باشد. 
او افزود:مقرر شد تا ایران خودرو تعداد خودرو هایی که تا پایان سال می تواند تأمین کند را ارائه کند و این موضوع به صورت تکمیلی در جلسه هفته آینده بررسی شود.
انتهای پیام/م

وام 40 میلیون تومانی برای تاکسی های فرسوده

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برچسب : کرایه تاکسی
وبگردی