خاله شادونه

تبرئه ملیکا زارعی (خاله شادونه) از حادثه خرمدره

تاریخ انتشار : 9 شهریور 1393کد مطلب : 8209زمان مطالعه : 2 دقیقه
ملیکا زارعی بازیگر و مجری برنامه کودک خاله شادونه با حکم دادگاه در حادثه خرمدره مقصر شناخته نشد.

سیدمهدی ابوطالبی با اشاره به اتفاق روی داده در برنامه خاله شادونه در شهرستان خرم دره که منجر به فوت چند کودک شد، اظهار کرد:دیه فوت شدگان پرداخت شده و تنها مابه التفاوت سال 92 مانده است و خانواده‎ها برای گرفتن دیه مراجعه می‎کنند.

وی با بیان اینکه قبل از اجرای برنامه، این مراسم توسط مجری برگزارکننده بیمه شده بود، افزود:دیه متوفیان در 28 اسفند سال 92 توسط بیمه واریز شده است.
این مقام قضایی با اشاره به اینکه به مجروحان این حادثه نیز دیه پرداخت می شود، عنوان کرد:حکم این پرونده صادر شده و در مرحله اجرای احکام قرار دارد.
ابوطالبی با تاکید بر اینکه خاله شادونه در این پرونده مقصر شناخته نشد و تبرئه شد، افزود:مسئول اجرای این برنامه به عنوان مقصر اصلی این پرونده شناخته شده و از سوی دادگاه به حبس محکوم شد.
 دادستان خرم دره با تاکید بر اینکه انجام کار کارشناسی قبل از اجرای این قبیل برنامه‎ها از وقوع حوادث مشابه جلوگیری می‎کند، اظهار کرد:مجریان برگزار کننده این برنامه‎ها باید علاوه بر تهیه مکان مناسب با فرمانداری و شورای تامین نیز هماهنگی لازم را داشته باشند و همچنین عوامل اجرایی ناظر داشته و به میزان ظرفیت سالن نسبت به بلیت فروشی اقدام کنند.
 
قربانیان حادثه برنامه خاله شادونه در خرمدره
 
گفتنی است روز پنج شنبه 21 اردیبهشت 1391، ساعت 6 بعدازظهر سالن شهدای خرم دره زنجان شاهد یک واقعه ناگوار بود. هزاران کودک در برنامه ای حضور یافته بودند که اجرای آن را ملیکا زارعی یا همان خاله شادونه برعهده داشت. برنامه «شادونه در سرزمین دونه ها» یکی از محبوب ترین برنامه های گروه کودک و نوجوان تلویزیون است و خاله شادونه به دلیل اجرای راحت و دوست داشتنی اش مجری محبوب بسیاری از کودکان است.

ملیکا زارعی ، تبرئه ملیکا زارعی (خاله شادونه) از حادثه خرمدره

3.2102
این مطلب مفید بود ؟6537
برگرفته از ایسنا - /م
برچسب : ملیکا زارعی
وبگردی