تحویل خودرو

مبلغ پیش پرداخت و موعد تحویل خودرو اعلام شد

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1399کد مطلب : 40968زمان مطالعه : 2 دقیقه
دو گروه خوردوسازی سایپا و ایران خودر لیست قیمتی محصولات ارائه شده و موعد تحویل خود را اعلام کردند.

ایسنا:دو شرکت بزرگ خودروساز داخلی پس از اتمام مرحله اول فروش فوق العاده محصولات خود و قرعه کشی آن ها، اقدام به پیش فروش تعدادی از محصولات با موعد تحویل یکساله کرده اند. ثبت نام خودرو ها در این طرح از روز گذشته (یکشنبه 18 خردادماه) آغاز شده و تا ساعت 24 روز سه شنبه (20 خردادماه) ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، همچنین در این طرح فروش خودروسازان، محدودیت هایی پیشین همچون هر کدملی یک خودرو، حداقل سن 18 سال، عدم امکان صلح و ممنوعیت فروش وکالتی، دارا بودن گواهی نامه رانندگی و نداشتن سابقه خرید و ثبت نام خودرو از هردو خودروساز برقرار است.

ضمن اینکه قیمت خودرو ها قطعی نیست و پس از پایان مدت زمان ثبت نام در میان متقاضیان، قرعه کشی صورت گرفته و افراد منتخب پس از اعلام اسامی ظرف مدت 48 ساعت پس از انجام فرآیند قرعه کشی، موظف به واریز مبالغ علی الحساب خودروی ثبت نامی خود هستند. تا پیش از فرآیند قرعه کشی و اعلام اسامی برنده شده، هیچ مبلغی از مشتریان درخواست نمی شود.

گروه خودروسازی سایپا پیش فروش 9 محصول که سه خودرو جدید نیز در میان آن ها وجود دارد از ساعت 14 روز گذشته، پس از مراسم قرعه کشی محصولات فروش فوق العاده آغاز کرد. علاقه مندان می توانند به صورت شبانه روزی با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

خودرو های ارائه شده در این طرح با قید مبالغ در نظر گرفته شده برای پیش پرداخت و موعد تحویل آن ها در جدول زیر آمده است:

فروش محصولات سایپا

همچنین گروه صنعتی ایران خودرو از ساعت 8 صبح روز گذشته پیش فروش 45 دستگاه در قالب 12 مدل از محصولات خود با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه را آغاز کرد. ثبت نام از طریق سایت رسمی این شرکت به آدرس http://esale.ikco.ir و به صورت 24 ساعته خواهد بود.

در جدول زیر مبلغ علی الحساب پیش پرداخت و حدود زمانی موعد تحویل خودرو های ارائه شده در طرح پیش فروش یکساله به تفکیک نوع خودرو ذکر شده است:

فروش محصولات ایران خودرو

 
 انتهای پیام/م

مبلغ پیش پرداخت و موعد تحویل خودرو اعلام شد

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
وبگردی