ترافیک شمال

ترافیک متغیر در محورهای شمالی

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1399کد مطلب : 42768زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از تغییر ترافیک در محورهای شمالی خبر داد و گفت: وضعیت ترافیک در این محورها به صورت لحظه ای از سنگین به نیمه سنگین و حتی روان در حال تغییر است.

مهر:سرهنگ نادر رحمانی گفت:بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل 15.7 درصد افزایش تردد داشته ایم. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا ادامه داد:آزادراه کرج- تهران با عبور 136 هزار و 990 وسیله نقلیه آزادراه قزوین-کرج با تردد 124 هزار و 198 وسیله نقلیه و آزادراه کرج-قزوین با تردد 107 هزار و 158 وسیله نقلیه، محورهای دارای بیشترین تردد طی 24 ساعت گذشته بوده اند. 

وی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار داشت:شاهد ترافیک نیمه سنین در محور چالوس کرج حد فاصل هزار چم تا کندوان و محدوده نساء و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک و تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین رشت هستیم. 

به گفته وی محورهای شمالی فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها تصریح کرد:در آزادراه قزوین- کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و در محور شهریار- تهران محدوده شهر قدس شاهد ترافیک سنگین هستیم. 

رحمانی در پایان و با اشاره به وضعیت جوی محورها گفت:در برخی از محورهای استان گلستان، بارش پراکنده باران گزارش شده است.

انتهای پیام/م

ترافیک متغیر در محورهای شمالی

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب :
وبگردی