تراکتورسازی

از نقل و انتقالات تراکتورسازی چه خبر؟

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1397کد مطلب : 68628زمان مطالعه : 1 دقیقه
تیم تراکتورسازی تبریز روند یارگیری را به توصیه رضا مهاجری شروع کرده است. و مذاکراتی هم با بازیکنان تیم های رقیب انجام داده است.

تراکتورسازی هنوزبلا تکلیف سرمربی فصل آینده

زنوزی صاحب باشگاه تراکتورسازی تنها خواستار خرید باشگاه تراکتورسازی معرفی شد و در عرض یک هفته باشگاه به این فرد واگذار شد.

باشگاه تراکتورسازی تبریز هنوز تکلیف سرمربی فصل آینده خود را مشخص نکرده است. با این حال محمدرضا زنوزی صاحب باشگاه تراکتورسازی تبریز رضا مهاجری را به عنوان مدیر سازمان فوتبال تراکتورسازی تبریز تعیین کرد تا سرمربی فصل گذشته پدیده پیش از ورود سرمربی بتواند بازیکنانی را جذب کند.

 تراکتورسازی

 تراکتورسازی به دنبال جذب بازیکن

گفته می شود تراکتورسازی به دنبال جذب یک مربی خارجی است و با یکی دو مربی از جمله ماگات صحبت کرده است.

زنوزی به مهاجری اعلام کرده است روی هر بازیکنی که بخواهد می تواند دست بگذارد و نگران مبلغ و بودجه مربوط به این موضوع هم نباشد.

تراکتور سازی رغیب پرسپولیس شد

شنیده ها حکایت از حضور بازیکنانی نظیر سروش رفیعی در لیست تراکتورسازی تبریز دارد. این بازیکن که سابقه حضور به عنوان بازیکن سرباز در تراکتور را هم دارد باید درباره این پیشنهاد تصمیم گیری کند.

 تراکتورسازی

 سروش رفیعی در لیست تراکتورسازی تبریز

همچنین هافبک فصل گذشته الخور قطر پیش از این مذاکرات اولیه های را با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس برای بازگشت به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ هم داشته است اما با توجه به محرومیت سرخپوشان از حضور در نقل و انتقالات تابستانی هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است.

از نقل و انتقالات تراکتورسازی چه خبر؟

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از خبر ورزشی / مهر / ر
وبگردی