تراکتورسازی

امیرحسین پیروانی به تراکتورسازی پیوست

تاریخ انتشار : 11 تیر 1397کد مطلب : 69545زمان مطالعه : 3 دقیقه
جان توشاک سرمربی پیشین تیم رئال مادرید از روز پنجم خرداد با حضور در تبریز تمرینات آماده سازی تراکتورسازی را زیر نظر گرفت.

امیرحسین پیروانی به تیم تراکتورسازی پیوست

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در حالی خودش را برای حضور در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر آماده می کند که محمدرضا زنوزی با خرید سهام این باشگاه، آن را خصوصی کرد و بلافاصله جان توشاک سرمربی پیشین تیم هایی نظیر رئال مادرید و بشیکتاش را به تبریز آورد تا هدایت پرشورها را بر عهده بگیرد.

بعد از بررسی های به عمل آمده مربی ایرانی برای کمک به توشاک جهت هدایت تراکتورسازی مشخص شد و این مربی تصمیم به همکاری با امیرحسین پیروانی سرمربی اسبق تیم امید گرفت.

تراکتورسازی

همکاری با امیرحسین پیروانی با تیم تراکتور سازی

پیروانی در سال 2016 موفق شد بعد از 16 سال تیم جوانان ایران را به جام جهانی برساند، شب گذشته در تبریز حضور یافت و قرارداد خود را با تراکتورسازی امضا کرد.

پیروانی امروز در تمرینات تراکتورسازی حضور پیدا می کند.

تراکتورسازی جهت برگزاری اردوی آماده سازی فردا راهی ترکیه می شود

بهترین خرید تراکتورسازی از نگاه مربی این تیم

کاظم محمودی که در حال حاضر یکی از دستیاران سرمربی ولزی تراکتورسازی است درباره تغییرات به وجودآمده در این باشگاه گفتگویی داشت که در پی می خوانید:

 تراکتورسازی

زنوزی تراکتور را از سقوط نجات داد!

مربی تراکتورسازی تبریز درباره خصوصی سازی باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت:باید صراحتا بیان کرد اتفاقی که رخ داد آرزوی هواداران بود که وضعیت باشگاه از لحاظ مالکیت مشخص شود. تراکتورسازی ماه های پرفراز و نشیبی را در ابتدای سال پشت سر گذاشت. آقای زنوزی اگر وارد ماجرا نمی شد و تکلیف مالکیت تراکتور را روشن نمی کرد واقعا تیم به سمت سقوط پیش می رفت.

 تراکتورسازی

جان توشاک سرمربی جدید تیم تراکتورسازی

توشاک بهترین خرید تراکتور بوده است

وی در خصوص حضور کمرنگ تراکتورسازی در نقل و انتقالات لیگ برتر اظهار داشت:بزرگترین خرید را به نظرم تراکتورسازی انجام داد. آقای زنوزی در فشار بی سابقه ای که بابت جابجایی مالکیت باشگاه تجربه کرد بزرگترین مربی خارجی را به تراکتورسازی آورد. جان توشاک بزرگترین خریدی بود که لیگ برتر داشته است.

ستاره میلیاردی ندایم

محمودی در ادامه اظهار داشت:زحمات زیادی توسط آقایان الیاسی و زنوزی کشیده شد تا مشکلات اداری حل شود و بتوانیم بازیکن بگیریم. به هر حال کمی زمان بر شدن مسائل سبب شد تا باشگاه های دیگر بتوانند بازیکنان اسم و رسم دار را بگیرند. با این حال فکر می کنم تیممان کاملا یکدست است. شاید ستاره میلیاردی نداشته باشیم اما بازیکنانی گرفتیم که به کارمان می آیند.

 تراکتورسازی

گفتگوی کاظم محمودی درباره تغییرات تیم تراکتورسازی

توشاک بهترین مربی خارجی است

مربی سرخپوشان تبریزی درباره عملکرد جان توشاک در تمرینات پیش فصل تراکتور گفت:با مربیان زیادی کار کرده ام. شش سال است مربی تراکتور بوده ام. اما باید بگویم توشاک بهترین مربی خارجی است که به تراکتور امده است و من دیده ام. کاملا حرفه ای است. انسان بسیار باشخصیتی که دیدگاهش نسبت به فوتبال کاملا حرفه ای است. قطعا سال فوق العاده ای را با او خواهیم داشت.

بازیکنان خارجی خوبی می گیریم

محمودی درباره خریدهای آینده تراکتورسازی تصریح کرد:قرار است بازیکنان خارجی زیرنظر مستقیم آقای توشاک به خدمت گرفته شوند. چهار بازیکن خارجی خیلی خوب خواهیم گرفت. ضمن اینکه دو بازیکن لیگ برتری دیگر هم مدنظر داریم که فکر می کنم خیلی زود با آنها قرارداد ببندیم.

 تراکتورسازی

 اردوی آماده سازی تیم تراکتور سازی

مربی ایرانی جهت کمک به توشاک برای هدایت تراکتورسازی

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از فارس / مهر / ر
وبگردی