ترلان پروانه
ترلان پروانه دختر سینمای ایران که برای تبلیغات برندهای داخلی از مدتی پیش به جمع بازیگران زن مدلینگ پیوسته بود برای تبلیغ مدل پالتو و کلاه زمستانی زنانه به اروپا رفت.

ترلان پروانه در اروپا مدلینگ پالتو و کلاه زمستانی شد

 فعالیت های تبلیغاتی یکی از منابع کسب درامد برای هنرمندان و چهره های مشهور در سرتاسر دنیاست . بازیگران زن ایرانی هم چند وقتی است در این عرصه وارد شده اند و به طور گسترده در تبلیغات مدل لباس و میکاپ فعالیت می کنند . ترلان پروانه یکی از بازیگران جوان سینمای کشورمان که از سن کودکی به عنوان مدل با شرکتهای تبلیغاتی همکاری میکرد بعد از مدل شدن در ایران به اروپا سفر کرده تا در انجا به عنوان یکی از مدلینگها ، مدل پالتو و کلاه زمستانی را تبلیغ کند.

ترلان پروانه

ترلان پروانه دختر سینمای ایران

مدل شدن ترلان پروانه در اروپا

ترلان پروانه بازیگر مشهور سینمای ایران در خارج از کشور مدل شد و عکسی را در این ارتباط از خودش منتشر کرد.

ترلان پروانه

عکسهای مدل شدن ترلان پروانه

عکسهای مدل شدن ترلان پروانه برای برند VIADEL

ترلان پروانه

عکس جدید ترلان پروانه مدل پالتو زمستانی زنانه

 بیوگرافی مختصر ترلان پروانه

ترلان پروانه در سن 3 سالگی از طرف یک شرکت آگهی جهت ساخت یک تیزر تبلیغاتی دعوت شد .این سر آغاز ورود ترلان پروانه به عرصه نمایش بود.پس از آن وی در برنامه های آموزشی شبکه یک و شبکه جام جم سیما به ایفای نقش پرداخت.ترلان بعد از این فعالیت های هنری در فیلم و سریال هایی همچونفیلم رویای آخر ساخته مهرداد خوشبخت سریال بچه های خیابان ساخته همایون اسعدیان و … بازی کرد.

ترلان پروانه

ترلان پروانه مدلینگ شد

او پس از نشان دادن استعداد هایش به طور جدی وارد عرصه نمایش و بازیگری شد و تاکنون بیش از 60 کار تلویزیونی و سینمایی انجام داده است. ترلان پروانه در جشنواره فیلم کودک و نوجوان سال 1390به خاطر بازی در فیلم “آهوی پیشونی سفید” برنده “پروانه زرین” به عنوان بهترین بازیگر دختر شد.

ترلان پروانه ، ترلان پروانه مدلینگ پالتو زنانه اروپایی

2.3267
این مطلب مفید بود ؟122145
برگرفته از صفحه شخصی ترلان پروانه /ن
وبگردی