ترکیب رنگ دکوراسیون
ترکیب رنگ دکوراسیون برای هر فصل با الهام از حال و هوای همان دوره انتخاب می شود . با یک تغییر ساده ولی موثر رنگ و روی خانه را پاییزی کنید.

ترکیب رنگ دکوراسیون برای پاییز امسال

اهمیت انتخاب ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی منزل نکته ای است که بارها و بارها در مطالب مختلف به ان پرداخته ایم و حالا با بهانه تغییر فصل چند الگوی رنگی مناسب برای فصل پاییز را معرفی خواهیم کرد. رنگهایی که شفافیت و دلگرمی را به محیط نتقل می کند و حس گرما می بخشد.

ترکیب رنگ دکوراسیون

ترکیب رنگ دکوراسیون داخلی خانه برای فصل پاییز 

بهترین ترکیب رنگها برای دکوراسیون داخلی منزل 

ترکیب تخته سنگی 
این طیف از رنگ خاکستری را نمی توان دوست نداشت. کافیست آن را در یک اتاق به عنوان پس زمینه ای برای رنگ های روشن استفاده کنید.

ترکیب رنگ دکوراسیون

همانطور که می بینید در این ترکیب رنگ جذاب نیز رنگ های شاد و روشنی در کنار خاکستری گذاشته شده. حتی خاکستری تخته سنگی به تنهایی هم می تواند بسیار زیبا جلوه کند.

ترکیب همیشه بهار
متخصصان دکوراسیون و رنگ ها در سایت HGTV.com مانند هر سال زحمت معرفی ترکیب های رنگ را کشیده اند و 12 مورد را به عنوان مدهای پاییزی معرفی کرده اند. در این رنگ ها از سبز گرفته تا سرخ به رنگ سیب وجود دارد.

ترکیب رنگ دکوراسیون

تمام طیف های رنگ سبز زیبا و دوست داشتنی است اما سبزی که در این ترکیب به خوبی جلوه گری می کند سبز جنگلی است. این ترکیب رنگ حسی کلاسیک و نوستالوژیک دارد. سبز جنگلی کمی بیشتر از سبز عادی شاداب است و با دیگر رنگ های طبیعی این ترکیب به خوبی هماهنگ شده.

ترکیب آبی طاووسی

ترکیب رنگ دکوراسیون

این رنگ به هر دکوراسیونی زیبایی می دهد حتی اگر فقط مقداری از آن را استفاده کنید. می توانید از آن هر استفاده ای که می خواهید بکنید، دیوارها را رنگ بزنید، مبلمان را به آن رنگ در بیاورید و هر چیزی که دوست داشته باشید.

ترکیب آلویی شاداب 
وقتی پاییز می آید، حس می کنیم باید رنگ های براق تابستانی را کنار بگذاریم و به سمت رنگ های زیتونی، خردلی، زغالی و قهوه ای شکلاتی برویم.

ترکیب رنگ دکوراسیون

این رنگ آلویی غنی یکی از بهترین مواردی است که می توان با آن به پاییز گام گذاشت. این رنگ عمیق تر و تیره تر از رنگ های روشن و براق تابستانی است اما همچنان به اندازه کافی برجسته هست که در یک اتاق به خوبی جلوه کند.

ترکیب رنگ پاییزی برای دکوراسیون منزل + تصاویر

35
این مطلب مفید بود ؟32
برگرفته از HGTV /ن
وبگردی