ترک سیگار
مرد جوان که روزی 30 نخ سیگار می کشید عاملی باعث شد تا او برای ترک سیگارش دست به کار شود ، در مدت بسیار کوتاهی متوجه نتیجه ی تصمیم درست خود شد.

بعد از یک ماه ترک سیگار صاحب گوشی آیفون 8 شدم!

دراینکه مصرف سیگار کاملا مضر است و ترک آن از همه لحاظ به سود فرد است هیچ شکی نیست اما متاسفانه برخی افراد بی توجه به تمامی عوارض آن همچنان درگیر مصرف هستند ؛ گاهی یک داستان می تواند انگیزه بخش برای ترک سیگار باشد مثل ماجرای مردی که در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید.
Man Quits Smoking and Was Able to Save Money to buy an iPhone 8 Plus in Just Months
ترک سیگار

ترک سیگار مرد جوان را به آیفون 8 رساند

 ترک سیگار برای خرید گوشی آیفون جدید

"کارلوس پانگ" اهل مالزی مدتها عادت غلط سیگار کشیدن داشت و نمی توانست آن را ترک کند ، این عادت که روز به روز قوی تر می شد او را به مصرف روزانه 30 نخ سیگار رسانده بود و این کار نگران کننده عوارض جدی برای سلامتی او ایجاد کرده بود از جمله مشکلات بی خوابی و وضعیت نامناسب بدنی و... ؛ اما این تنها عوارض مصرف روزانه 30 نخ سیگار او نبود بلکه به واسطه خرید این تعداد سیگار مقدار قابل توجهی هزینه روزانه صرف می کرد و این از لحاظ مادی نیز برای او مشکل ساز شده بود.
در نهایت یک روز "پانگ" تصمیم به ترک سیگار گرفت ، او برای این کار نیاز به انگیزه داشت و از انجایی که آرزوی خرید یک گوشی موبایل آیفون 8 را ماهها در سر می پروراند این تصمیم را گرفت .
ترک سیگار
هر روز مقدار قابل توجهی پول به واسطه نخریدن سیگار برای او باقی می ماند و این مرد جوان پولها را جایی برای خرید گوشی آیفون کنار می گذاشت تا اینکه در عرض یک ماه مبلغ مورد نیاز تامین شد و توانست آیفون 8 دلخواهش را خریداری کند.
ترک سیگار
علاقه به خرید گوشی جدید ساده ترین راه برای ترک سیگار شد

نتیجه باورنکردنی ترک سیگار به عشق آیفون 8 ! + تصاویر

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی