نمناک اخبارجامعه کشف مواد مخدر تریاک در قوطی های کنسرو و دلستر
تریاک ، جاسازی تریاک
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف محموله های مواد مخدر تریاک داخل قوطی های کنسرو و دلستر خبر داد.
تاریخ انتشار : 18 تیر 1397

کشف تریاک در قوطی های کنسرو و دلستر

ایسنا:  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف دو محموله مواد مخدر از نوع تریاک که در قوطی های دلستر و کنسرو جاسازی شده بود، خبر داد.

سرهنگ علیرضا دلیری اظهار کرد:در عملیات اول و پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مبنی بر فعالیت یک باند و اینکه از استان های شرقی و جنوبی کشور قصد انتقال محموله مواد مخدر به داخل شهر کرمانشاه را دارند، موضوع در دستور کار قرار گرفت. 

وی ادامه داد:با استفاده از اقدامات اطلاعاتی و اطلاع از منابع موثق مشخص شد که این باند پس از جاسازی مواد در داخل کامیون، از یکی از استان های جنوبی کشور به سمت استان تهران حرکت کرده اند، از همین رو توقیف خودرو و دستگیری راننده در دستور کار قرار گرفت. 

دلیری ادامه داد:پس از هماهنگی با گلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان شهریار استان تهران و هماهنگی با مقام قضایی، ماموران وارد عمل شده و بعد از شناسایی کامیون، موفق به توقیف آن قبل از عزیمت به سمت کرمانشاه شدند. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یادآوری کرد:بعد از انتقال کامیون به مقر پلیس، این خودرو به دقت مورد بازرسی قرار گرفت و در نهایت تعداد 10 بطری بزرگ و 58 بطری کوچک حاوی مواد مخدر که در قسمت کپسول باد کامیون جاسازی شده بود، کشف شد. 

وی افزود:مقدار مواد مخدر کشف شده از این کامیون 47 کیلوگرم از نوع تریاک بود، ضمن اینکه راننده نیز دستگیر و به دستگاه قضائی معرفی شد. 

دلیری با اشاره به کشف محموله دوم مواد مخدر، اظهار کرد:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بعد از اطلاع از فعالیت باند دیگری که قصد انتقال مواد به کرمانشاه را داشتند موضوع را در دستور کار قرار دادند. 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه افزود:در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد مقادیری مواد مخدر در قالب دلستر و تن ماهی با یکدستگاه اتوبوس مسافربری به کرمانشاه منقل شده به همین خاطر بعد از هماهنگی با مقام قضایی دو گروه از ماموران در پایانه مسافربری شهید کاویانی مستقر شدند. 

وی تصریح کرد:بعد از ورود یک دستگاه اتوبوس به داخل ترمینال، همزمان یک دستگاه خودرو پیکان نیز در کنار اتوبوس جهت تحویل گرفتن محموله مورد نظر خود مستقر و آن را به داخل خودرو منتقل کردند. 

دلیری ادامه داد:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر نیز سریعا وارد عمل شده و دو سرنشین خودروی پیکان را دستگیر و اتومبیل مورد نظر را نیز به مقر پلیس منتقل کردند. 

این مقام انتظامی افزود:در بازرسی از خودرو، ماموران پلیس موفق شدند حدود 10 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک که به صورت ماهرانه ای در قوطی های دلستر جاسازی شده بود، کشف کنند. 

وی در پایان ضمن تقدیر از همکاری مردم با پلیس گفت:شهروندان می توانند اخبار خود در خصوص قاچاق مواد مخدر را از طریق سامانه 128 به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانش اطلاع دهند.

انتهای پیام/م 

کشف تریاک داخل قوطی کنسرو و دلستر

این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف