تزیین بالای تخت
برای تزیین بالای تخت خواب کودک ایده های مختلفی وجود دارد که هنگام چیدمان سیسمونی باید آن را لحاظ کنید تا اتاق زیباتری برای فرزندتان بچینید.

ایده های تزیین بالای تخت نوزاد

یکی از کارهایی که برای زیبایی بیشتر اتاق کودک میتوانید انجام دهید تزیین دیوار بالای تخت خواب است، دکور بالای تخت خواب کودک را دست کم نگیرید زیرا بیشترین تاثیر را در زیبایی اتاق او دارد. اصولا دیوارهای اتاق کودکان نباید ساده و بدون تزیین باقی بماند سعی کنید با ایده های متفاوت دیوارهای اتاق را تزیین کنید، برخی از ایده های جدید تزیین بالای تخت خواب کودکان را در ادامه مشاهده کنید.

تزیین بالای تخت

تزیین بالای تخت کودک با کاغذ رنگی

تزیین بالای تخت خواب کودک باعث رویایی شدن اتاق آن ها میشود مخصوصا اگر از تصویر زیر ایده بگیرید که نشان دهنده آسمان و ستاره های درخشان است. برای این کار باید دیوارهای اتاق را به رنگ آبی تیره درآورید و با مقوا یک ابر به شکل زیر درست کنید، سپس با آویزان کردن ریسه های ستاره ای و نورانی یک آسمان پر ستاره داشته باشید.

تزیین دیوار اتاق کودک

تزیین دیوار بالای تخت اتاق کودک

ایده های مختلفی برای تزیین بالای تخت خواب کودک وجود دارد که نمونه ای از آن ها را در ادامه برایتان جمع آوری کرده ایم، ایده هایی که با استفاده از آن ها میتوانید زیباترین اتاق را برای فرزندتان دکوراسیون کنید.

دکوراسیون بالای تخت

دکوراسیون بالای تخت دخترانه

آویز بالای تخت

تزیین دیوار اتاق کودک

دکور بالای تخت

دکور بالای تخت خواب کودک

تزیین دیوار

تزیین دیوار بالای تخت خواب دختر

اتاق خواب کودک

اتاق خواب سفید مشکی کودک

تزیین بالای تخت

تزیین دیوار بالای تخت کودک

تزیین اتاق کودک

تزیین اتاق کودک دخترانه

دکور بالای تخت

دکور بالای تخت خواب دخترانه

تور بالای تخت نوزاد

مدل تور بالای تخت نوزاد

دکور و تزیین شیک بالای تخت خواب کودک + تصاویر

2.17
این مطلب مفید بود ؟34
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی