تزیین خانه
تزیین خانه بادکمه های رنگی ریزو درشت به گوشه گوشه ی خانه ی شما رنگ و لعاب و حس شادی می بخشد و خلاقیت و سلیقه ی شما را به رخ می کشد.

تزیین خانه بادکمه های رنگی ریزو درشت به گوشه گوشه ی خانه ی شما رنگ و لعاب و حس شادی می بخشد و خلاقیت و سلیقه ی شما را به رخ می کشد.خانه ی خود را با خلاقیت زیبا کنید تا با هر بار دیدن هنر دستان خودتان به خود ببالید. اینکه ساعتها در بازار چرخ بزنید و یک وسیله ی تزیینی و یا یک تابلوی زیبا بخرید شاید به اندازه ی تزیین خانه با خلاقیت و ایده های خودتان لذت بخش نباشد. برای تزیین خانه با لوازم ساده و گاها بی مصرف تنها کافیست خلاقیت داشته باشید و ایده هایی فوق العاده. ایده از ما خلاقیت از شما.

تزیین خانه با وسایل ساده

 

تزیین کیف های دستی با دکمه های رنگی کوچک و بزرگ اگر با دقت در ترکیب رنگ انجام شود عالی است . تنها باید دقت کنید که ردیف بندی و طراحی کیفتان با دکمه ها باید مطابق اندازه و فرم کیف باشد یعنی برای تزیین کیف دستی های کوچک نباید از دکمه های بسیار بزرگ استفاده کنید.

تزیین خانه با وسایل ساده

کیف های دستی شیک

 

اتاق کودکتان را با استفاده از دکمه های رنگی تزین کنید. می توانید طرح زیبایی را روی مقوا نقاشی کرده و با دکمه آن را تزیین کنید.

تزیین اتاق کودک

تزیین خانه با وسایل ساده

تابلوهای زیبا

 

 

قاب عکس های رومانتیکی برای اتاق خود درست کنید . می توانید یک شکل زیبا را با دکمه تزیین کرده و به عکس خود مربوط سازید و یا دور قاب عکس ساده ای را با دکمه ها تزیین کنید.

ساخت قاب عکس با وسایل دورریختنی

ساخت قاب عکس با وسایل دورریختنی

 

حلقه های روی در هم با دکمه های ریز و درشت رنگی زیبایی و حال و هوای خانه را بهبود می بخشد.

تزیین خانه با وسایل دورریختنی

تزیین خانه

 

وسایلی همچون چراغ خواب و یا کره های قدیمی را با دکمه تزیین کرده و به اتاق زیبایی دیگری ببخشید.

تزیین خانه با وسایل دورریختنی

تزیین خانه با وسایل دورریختنی

تزیین خانه 

 

کوسن ها و بالشتک ها در همه ی جای خانه مورد استفاده قرار می گیرند. برای هر بخش از خانه با ست کردن های حرفه ای با لوازم اطراف می توانید کوسن ها و بالشتک های زیبایی را تزیین کنید.

 کوسن های شیک
کوسن های شیک
 
تزیین خانه با وسایل دورریختنی
 

ایده های تزیین خانه با دکمه های رنگی

4.7245
این مطلب مفید بود ؟23213
منبع : نمناک /ن
برچسب : تزیین منزل
وبگردی