تزیین خانه
در ادامه بخش تزیین خانه با وسایل ساده و دورریختنی می رسیم به ساخت وسایل تزیینی با سنگ های ریز و درشتی که می توانید از رودخانه ها و .. جمع آوری کنید و با رنگ آمیزی آنها یک وسیله زیبا بسازید.

استفاده از سنگ در تزیین خانه و ساخت وسایل دکوری

 ایده ی استفاده از وسایل ساده و گاها دورریختنی برای تزیین خانه جزو ایده های خاص و فوق العاده است که علاوه بر استفاده دوباره از لوازم و یا حتی استفاده از وسایلی که به نظر بی مصرف هستند، ذوق و خلاقیت شما را نیز تحریک می کند. حتما شما هم تا به حال سنگهای رودخانه ها را لمس کرده و با خود فکر کرده اید که چطور می شود از این سنگهای زیبا استفاده کرد.با رنگ زدن و یا چیدن این سنگها در کنار هم می توانید یک ار هنری زیبا خلق کنید.می توانید پادری،زیر بشقابی و یا یک تابلوی بسیار شیک برای دیوار اتاقتان درست کنید .

ساخت پادری و زیربشقابی با سنگ در تزیین خانه 

با چیدن سنگهای تمیز در کنار هم و با استفاده از یک زیری به شکل های مختلف می توانید یک پادری و یا زیربشقابی و وسایلی از این قبیل بسازید.

ساخت وسایل دکوری

ساخت وسایل با سنگ

ساخت پادری

ساخت پادری
اگر برای تزیین فضای داخلی قصد دارید یک وسیله دکوری زیبا بسازید، ساخت تابلو با سنگهای رنگ شده یک ایده ی خوب است. سنگها را به تناسب و اندازه های مورد نیاز جدا کنید و با داشتن یک طرح مناسب انها را رنگ زده و اجرا کنید.
ساخت تابلو
 
ساخت وسایل دکوری
 
ساخت تابلو
 
ساخت تابلو
 
ساخت وسایل دکوری
 
سنگهای ریز و درشت می توانند باغچه و گوشه کنار حیاط خانه تان را تزیین کنید. با چیدن سنگها در کنار هم یک شکل از حیوانات و یا اشکال دیگر بسازید و به نوعی خلاقیت را در فضای حیاط پیاده کنید.
 
تزیین خانه
 
تزیین خانه
 
ساخت وسایل با سنگ
ساخت وسایل تزیینی
 
تزیین حیاط خانه
 
 

تزیین خانه و ساخت وسایل دکوری با سنگ

4.7346
این مطلب مفید بود ؟32620
منبع : نمناک /ن
وبگردی