تزیین شلوار لی
آموزش تصویری تزیین خلاقانه جیب شلوار لی دخترانه و زنانه با نخ های رنگی رنگی را در دنیای مد نمناک مشاهده کنید.

آموزش تزیین جیب شلوار لی

اگر از ساده بودن شلوار جین تان راضی نیستید و یا دوست دارید مدل آن را تغییر دهید با صرف چند دقیقه وقت میتوانید با هنر دست خودتان به راحتی آن را تزیین کنید. تزیین جیب شلوار لی بسیار ساده تر از آن چیزی است که تصور میکنید فقط کافی است کمی سلیقه به خرج دهید. ما در ادامه این گزارش آموزش خلاقانه و بدون هزینه تزیین جیب شلوار لی با نخ های رنگی را به شما میگوییم با ما همراه باشید.

وسایل مورد نیاز:

  • شلوار لی
  • نخ های رنگی
  • سوزن
  • لایه مخصوص خیاطی

نکته:حتما دقت داشته باشید نخی که انتخاب میکنید نخ های کاموایی نازک یا نخ های مخصوص کوبلن دوزی باشد, سعی کنید نخ های رنگی رنگی انتخاب کنید تا زیبایی شلوار لی را چندین برابر کنید.

مرحله اول:

طرح دلخواه تان را روی لایه مخصوص خیاطی با مداد بکشید سعی کنید طرح پیچیده ای انتخاب نکنید, همانطور که در تصویر مشاهده میکنید مثلث های کوچک و بزرگ را بسیار ساده روی لایه کشیدیم.

تزیین شلوار لی

روش تزیین جیب شلوار لی

مرحله دوم:

در این مرحله مانند رنگ کردن نقاشی اما این بار با نخ و سوزن داخل مثلث ها را پر میکنیم. سوزن متناسب با نخ تان را انتخاب کنید و کمی دقت به خرج دهید تا طرح تان تمیز و بدون ایراد باشد.

تزیین شلوار لی

تزیین جیب شلوار لی با نخ های رنگی

مرحل سوم:

همه مثلث ها را به همین ترتیب پر میکنیم و در نهایت با یک قیچی کوچک و دم باریک اضافه های لایی را میچینیم. همین مراحل را برای جیب بعدی طی کنید و از شلوار لی کار شده و زیبایتان لذت ببرید.

تزیین شلوار لی

تزیین جیب شلوار لی زنانه

تزیین جیب شلوار لی با نخ های رنگی + آموزش

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : دنیای مد نمناک -/ح
وبگردی