تست تصویری روانشناسی

بگو تو عکس چی دیدی تا بگم بقیه درموردت چی فکر میکنن؟

کد مطلب : 86979تعداد نظرات : 6 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
برای شناخت بیشتر جنبه ای از شخصیت خود و نظر دیگران درمورد درصد رومانتیک بودنتان، تست این بخش را امتحان کنید.

بگو چی میبینی تا بگم دیگران فکر میکنن چقدر رمانتیکی

همیشه دانستن حقایق و اسرار جالب در مورد خودمان بحث جذابی است که دوست داریم واردش شده و حتی ساعتها در آن غرق باشیم. اینکه بدانیم با چند انتخاب و تستی ساده میتوانیم بیشتر از پیش از خلقیات خود مطلع شویم، به عنوان یک سرگرمی ارزش آن را دارد که زمانی را به خواندن مطالبی مثل همین مطلب سپری کنیم.

تصویر جالب بظاهر ساده اما در عین حال پر رمز و رازی که به عنوان یکی از تست های شخصیت شناسی تصویری در این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد، تصویری است که از چند بعد روانشناسی میزان عشق و در صد رومانتیک بودن شما را البته از دید و نظر دیگران، تفسیر میکند. کافیست تصویری که در نگاه اول به این عکس میبنید را مشخص کرده و پاسخ را بخوانید.

تست شخصیت

1- پسر

اگر در تصویر پسر می بینید، احتمالا دیگران شما را به عنوان کسی می شناسند که خیلی رمانتیک هستید اما نمی خواهید به روی خودتان بیاورید. معمولا عشق تان به حدی است که با رمان های عاشقانه مقایسه می شود و به راحتی می توانید عشقی افسانه ای را تجربه کنید.

در واقع رمانتیک بودن بد نیست؛ اما یادتان باشد هر چیزی که بیش از حد شود؛ هم برای خودتان و هم عزیزان تان مضر است؛ پس حواس تان باشد که خیلی فریب عشق را نخورید و به عواقبِ آن فکر کنید.

2- دختر

اگر دختر دیده اید، یعنی بقیه این طور فکر می کنند که شما با هر چیزی که مربوط به عشق و عاشقی است وسوسه می شوید. به طور مثال داستان های عاشقانه و افسانه ای را بار ها و بار ها خوانده اید و دل تان چنین عشقی خواسته است.

معمولا این خصلت عاشق پیشگیِ شما، شناخت تان را سخت می کند و بقیه این برداشت را دارند که قرار و رابطه تنها چیزی است که از زندگی می خواهید؛ در صورتی که هرگز این طور نیست.

3- جمجمه

اگر اول جمجمه را دیدید، مردم معمولا تصورشان از شما این است که آنقدر باهوشید که خیلی انرژی و وقت تان را برای عشق و عاشقی هدر نمی دهید. به همین دلیل افرادی که بار اول شما را می بینند؛ ممکن است توی ذوق شان بخورد در صورتی که اشتباه می کنند.

از نظر شما عشق یک چیز شخصی است که باید به نحوی خاص به وجود بیاید. معمولا دیگران نگران تان می شوند و می خواهند که به طور متفاوتی با شما رفتار کنند.

بگو تو عکس چی دیدی تا بگم بقیه درموردت چی فکر میکنن؟

4.197
این مطلب مفید بود ؟7918
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
6 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1401-02-14
من جمجمه را دیدم ولی اصلا به شخصیتم نمیخورد من خیلی عاطفی هستم به عکس چیزی که نوشته البته باهوشم هستم
4127
رقیه1401-02-14
هر۳ رودیدم همون اول
7123
مهناز1401-02-14
من هرسه تارو دیدم
245
آواره حیران سرگردان1401-02-14
اینقدر بدبختی حیرانی داریم تواین دوره زمونه با این روزگار دگه از تصویر چیزی حالیمون نیست توروخدا بیخیال
2124
سمیرا1401-04-02
خوب چرامیای تست میدی خخخخخ
91
فاطمه عظیمی1401-03-17
هر ۳ رو دیدم از اول
53
وبگردی