تسلط بر زبان انگلیسی
یکی از مشکلاتی که اکثر افراد درگیر آن هستند و با آن مشکل دارند یادگیری زبان انگلیسی می باشد، اما شیوه هایی برای تسلط بر زبان انگلیسی وجود دارد که بسیار عالی و کاربردی است.

روش های تسلط بر مکالمه انگلیسی و واژگان

کی از افراد موفق در این زمینه می گوید:من پیشنهادات منحصر به فرد خود را در زمینه تسلط بر زبان انگلیسی توسعه داده ام آنها بر اساس دانش و تجربه من هستند و توصیه و راهنمایی های من برای تمام دانش آموزان انگلیسی ارزشمند است. من امیدوارم که برای بسیاری از زبان آموزلن انگلیسی ، یک راهنمای کوتاه ، اما ضروری تبدیل شود من به طور کامل در مورد روش های موثر و کمک به یادگیری زبان، خوانده ام این کمک ها یا بهتر بگویم پیشنهاد شامل:آگهی ها، فیلم ها ، وب سایت ها ، موسیقی و کتاب های آموزشی و غیره، هستند.
 
من میخواهم که این اطلاعات را برای شما به اشتراک بگذارم البته هر روز صحبت کردن به زبان انگلیسی، در مورد موضوعات مختلف، بهترین روش برای این است که شما بتوانید، خیلی سلیس و روان انگلیسی صحبت کنید اما زبان آموزان بسیار کمی، چنین فرصت و شانس طولانی را دارند در نهایت، برای روان صحبت کردن زبان انگلیسی، اول از همه، زبان آموزان انگلیسی باید درباره موضوعات مختلف روزمره ابتدایی، متوسط و پیشرفته (فیلم، متون چاپ شده، کتاب ها،...) اطلاعات داشته باشند.
که این موارد باید شامل:گفتگوها ، مونولوگ ها(متون موضوعی) ، سوالات، پاسخ هایی با محتویات مهم، لیست معانی کلمات و عبارت دشوار و جملات و کلمات زیاد استفاده شده و روتین در اکثر موضاعات روزمره میشود.
 
 صحبت کردن انگلیسی
تسلط بر زبان انگلیسی

روش های تسلط و پیشرفت در مکالمه انگلیسی:(جملات شماره گذاری شوند)

زبان آموزان ، باید به هر جمله از مکالمات انگلیسی چندین بار گوش دهند و هم زمان رو نوشت های آنهارا ببیند و بتوانند بهتر درک کنند و ضروری است که زبان آموزان، تلفظ هر کلمه را با صدای بلند بخوانند و آنرا با تلفظ روایتگر مقایسه کنند.
سخنرانی های انگلیسی را در خانه و در خلوت خود شروع کنید و یاد بگیرید که چطور خودتان را کنترل کنید و ضروری است که زبان آموزان، بررسی کنند که آیا می توانند ، به طور صریح محتویات گفتگوی خود را برسانند و آنها باید نقش هر دو طرف مکالمه را بازی کنند. و پرسش و پاسخ انجام دهند.
مهم ترین چیزی که در زبان انگلیسی وجود دارد، صحبت کردن به این زبان، و بعد بررسی اشتباهات در مکالمات و کلمات به کار برده ،می باشد ، همچنین آنها می توانند، سوالات نوشته شده خودشان را در مکالمه هایی که نیاز به پاسخ طولانی دارد، به منظور تسهیل در زبان انگلیسی خود بکار ببرند.
 
 زبان انگلیسی
روش پیشرفت در زبان انگلیسی
 
مهم است که زبان آموزان، سوالات و پاسخ های بالقوه را با محتواهای مهم در تمام موضوعات و تمرین های روزمره خود بکار ببرند و صحبت کنند، آنها باید لیستی از معانی کلماتی دشوار و عبارات را در هر موضوع با جملات استفاده شده ی آنها، داشته باشند.
آنها باید این واژه نامه را همواره همراه خود داشته باشند، و از آن استفاده کنند ؛فرهنگ لغت زبان لانگمن (واژه نامه تولید لغات انگلیسی و منحصر به فرد انگلیسی ) این موضوع را کامل پوشش می دهد.
 
دانش آموزان انگلیسی می توانند ، بسیاری از لغات را در هر موضوعی، از این واژه نامه های انگلیسی یاد بگیرند.
این واژه نامه ها، به خوبی استفاده از واژه ها و استفاده های چند گانه از آنها را توضیح می دهند و معنای آنهارا به طور وسیعی ارائه می دهند.
ضروریست که دانش آموزان انگلیسی، جملات خود را با کلمات دشوار بیان کنند ، آنها باید درباره شرایط زندگی خود فکر کنند و بتوانند با استفاده از کلماتی که آموخته اند، آن را بیان کنند.
 
 
 زبان انگلیسی
بهترین راه برای تسلط بر زبان انگلیسی
 
همچنین آنها میتوانند با خواندن متون و موضوعات متنی انگلیسی، در موضوعات و مباحث روزانه و با محتوای مهم ، مثل:نکات علمی و مشاوره ارائه راه حلهایی برای ایجاد زندگی روزمره بهتر شرکت کنید و حتی آنهارا تدریس کنید ، چنین کتابهایی در فروشگاههای کتاب فروشی موجود است. یادگیرندگان باید کلمات ناشناخته را در جملات کامل یاد بگیرند و اگر کلمه ای از شخصی می شنوند و نمیدانند، یادداشت کنند.
 
بسیار مهم است که از ابزارهای دیگر هم برای یادگیری استفاده کنند تا مکالمات انگلیسی و کاربرد واژگان خود را تقویت کنند ، ابزاری مانند:طنز، فیلم ها ( فیلم های یادگیری انگلیسی، فیلم های سفر و ...)
منابع اینترنتی، مجلات یادگیری انگلیسی، روزنامه ها، خبر نامه ها، برنامه های رادیویی( به خصوص بی بی سی انگلیسی) ، برنامه های تلویزیونی (آموزشی، مستندها ، اخبار)، کتاب ها و کتاب های الکترونیک در مورد موضوعات مختلف، ارتباطات آنلاین مانند؛ چت، اسکایپ ، ایمیل) با کسانی که زبان مادری آنها انگلیسی است.

روش های تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی و واژگان

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی