تشخیص سرطان
باوردنکردی است اما طی تحقیقاتی تشخیص سرطان از طریق خالکوبی نیز انجام پذیر می باشد.

تشخیص سرطان و بیماری های خطرناک

یک متخصص سوئیسی چگونگی شناسایی بیماری های خطرناک در مرحله اولیه را در فیس بوک به اشتراک گذاشت. اگر بیماری های جدی در مراحل اولیه تشخیص داده شوند، هزاران نفر زنده می مانند و جان خود را از دست نمیدهند که این موضوع به زودی امکان پذیر خواهد بود.

دانشمندان سوئیسی راهی ساده و مطمئن برای تشخیص بیماریهای خطرناک پیدا کردند. یکی از سیگنال های هشدار دهنده برای بیماری هایی مانند سرطان ، بالا رفتن کلسیم در بدن می باشد.

راه ساده تشخیص سرطان

نقش خالکوبی در تشخیص سرطان

دانشمندان سوئیسی یک سلولی را ایجاد کرده اند که در صورت بالا رفتن کلسیم ، تیره می شوند و بدین وسیله می تواند وجود یک بیماری خطرناک و توزیع آن در سرتاسر بدن را از بین ببرد و جلوگیری کند. بعنوان یک آزمایش، سلول ها به موش ها پیوند داده شدند . سلولها تقریبا بلافاصله تیره شدند و پوست موش تغییر نکرد و ثابت ماند.
بر اساس تحقیقات پروفسور مارتین از دانشگاه بازل سوئیس و تیم او یک تاتو روی بدن اختراع کردن که با تزریق یک ایمپلنت ویژه زیر پوست آن شخص، کلسیم سطح خون او افزایش می یابد و خالکوبی شروع به تولید رنگدانه می کند و یک نقطه ی تیره بر روی پوست فرد ظاهر می شود. در صورتی که روی پوست معمولی و عاری از اینگونه خالکوبی ها چنین چیزی مشاهده نمی شود و پوست تغییری نمی کند.

این خالکوبی باعث شد که 4 سرطان قابل شناسایی و تشخیص شوند :

آزمایش تشخیص سرطان

چگونه می توان از طریق خالکوبی سرطان را پیش بینی کرد ! ؟

دانشمندان اظهار داشتند که سطح بالایی از کلسیم موجود در خون را می توان مشاهده کرد و از این طریق با برخی از بیماری های جدی دیگری که غیر مستقیم رخ می دهند، مقابله کرد.این آمار نشان می دهد که با تشخیص زود هنگام سرطان پستان، 98% احتمال بهبودی وجود دارد، ولی اگر دیر تشخیص داده شود، از 4 زن مبتلا فقط یک زن شانس بهبودی دارد.متاسفانه مردم در مراحل بعد پیشروی بیماری به پزشک مراجعه میکنند.
زمانی که کمک کردن و معالجه آنها سخت تر میشود. .بنابراین تشخیص زود هنگام بسیار مهم است.با استفاده از خالکوبی بیومدیکال، ضروری است که تحقیقات بیشتری در مورد مردم انجام شود. این موضوع می توان حتی تا دهه ها هم نیز طول بکشد .
آزمایش تشخیص سرطان خون
خالکوبی و راه های تشخیص آن از سرطان

روش تشخیص 4 سرطان خطرناک با بررسی میزان کلسیم

35
این مطلب مفید بود ؟32
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ن /ک.ک
وبگردی