تشریفات فرودگاهی
در ادامه این مطلب با خدمات و تشریفات فرودگاهی و تمامی عواملی که یک مسافرت کاری را برای شما سهل سازد برا شما اطلاعاتی را بیان خواهیم کرد.

سفر به تهران با تشریفات فرودگاهی رایگان

یکی از دغدغه های مهم در سفرهای کاری وقت شناسی و رسیدن به موقع در جلسه یا قرار کاری است و با توجه به ترافیک زیادی که این روزها در اکثر شهرها وجود دارد، پایبندی به آن کمی سخت بنظر می رسد. این موضوع زمانی تشدید می شود که مجبور باشید از شهرستان به تهران سفر کنید، و اگر هم این سفر با هواپیما باشد دردسرهای خاص خود را دارد.

صف طولانی دریافت کارت پرواز، تحویل بار یا چمدان و بازرسی های مختلف انرژی و زمان زیادی را از شما می گیرد. با رزرو تشریفات فرودگاهی از بدو ورود به سالن تشریفات، کارکنان سی آی پی در انتظارتان هستند. شما به سالن تشریفات راهنمایی می شوید، آنجا می توانید در محیطی راحت و بدون دغدغه روزنامه بخوانید، پیام های مهم روی گوشی خود را چک کنید و یا حتی گزارشی که می خواهید در جلسه ارائه دهید را مرور کنید و هر زمانی که احساس گرسنگی کردید با نوشیدنی و غذاهای خوشمزه از خودتان پذیرایی کنید.

تشریفات فرودگاهی cip

در طی این مدت که شما در سالن تشریفات بی استرس و اضطراب در حال مرور برنامه سفر خود هستید، گروه آموزش دیده cip چمدانتان را تحویل داده و کارت پروازتان را دریافت می کنند. شما بدون معطلی ماندن در صف های طویل برای بازرسی توسط کارکنان سی آی پی به گیت اختصاصی راهنمایی می شوید و زمانی که مسافران دیگر سوار هواپیما شدند، با اتومبیل تشریفاتی سالن cip تا پای پلکان هواپیما می روید.

معمولا برای کسانی که رزرو خدمات cip را انجام می دهند، صندلی های اول هواپیما در نظر گرفته می شود. در این میان اگر شخص مشایعت و یا مستقبل کننده برای بدرقه و یا خوشامدگویی به شما به فرودگاه مراجعه کند، پذیرایی درخور صورت می گیرد.  

چنانچه سفرتان خارج از کشور باشد خدمات چک پاسپورت هم برایتان انجام می شود، البته این خدمات مشمول هزینه است که قطعا نسبت به صرف انرژی و زمان ارزش دارد.

تشریفات فرودگاه امام

سامانه رزرواسیون مهر با همکاری تعدادی از هتل های لوکس تهران این امکان را فراهم نموده است تا در صورتی که رزرو هتل را از این سامانه انجام دهید، خدمات cip را به صورت رایگان  دریافت نمایید. می توانید با رزرو هتل لاله تهران و رزرو هتل هما تهران با تخفیف ویژه و قیمت رقابتی از خدمات سی آی پی رایگان بهره مند شوید.

در حال حاضر  cip فرودگاه امام، cip فرودگاه مهرآباد، cip فرودگاه مشهد، cip فرودگاه اهواز، cip  فرودگاه کرمانشاه و cip فرودگاه کیش از طریق رزرواسیون مهر فراهم شده است.

تشریفات فرودگاهی رایگان در سفر به تهران

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی