نمناک سرگرمیاتومبیل لحظه تصادف ماشین گرانقیمت با دیوار! + فیلم
دانشجوی جوان انگلستانی زمانیکه قصد خودنمایی در مقابل دوستانش داشت، متاسفانه کنترل اتومبیل Keating Berus از دست می دهد و خسارت گران قیمتی را منجر می شود.

لحظه تصادف اتومبیل 750 هزار پوندی با دیوار! 

یکی از مرگ آفرین ترین وسایلی که سالانه میزان زیادی جان باخته را به خود اختصاص داده است، وسایل نقلیه شخصی اعم از اتومبیل ها و موتورسیکلت ها است که علت آن بسیار ساده ولی بسیار تلخ می باشد. علت اصلی تصادفات روزمره در کره زمین تنها و تنها عدم رعایت قوانین رانندگی است که اغلب رانندگان این قوانین را بسیار پیش پا افتاده می دانند و به هیچ وجه علاقه ندارند تا از آنها پیروی نماین که این گونه منجر به آسیب رساندن به خودشان و انسان های دیگر می شوند که چنین خسارت هایی جبران ناپذیر هستند!

با این وجود توصیه اکید می شود تا رانندگان تمام قوانین را رعایت نمایند تا آسیب مالی و جانی به خود دیگران وارد نسازند. برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب اما دردناک از حیات دانشگاهی واقع در بولتون واقع در شمال شرق انگلستان است، در صفحات مجازی منتشر گردید که به شدت واکنش های متعددی را به خود جذب کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

Keating Berus

اتومبیل " Keating Berus " یکی از سوپر اسپرت ترین اتومبیل های ساخته شده تاریخ است که تنها تعداد اندکی از آنها در اقصی نقاط کره زمین وجود دارند و برای داشتن یک عدد از این اتومبیل ها می بایست 750 هزار پوند هزینه کنید که صفر تا 100 کیلومتر برساعت را تنها در 3.1 ثانیه طی می کند!

اما یک دانشجوی جوان که هنوز نام وی مشخص نیست، برای خودنمایی در حیات دانشگاه تصمیم گرفت تا با نهایت سرعت حرکت کند، اما متاسفانه کنترل اتومبیل را از دست می دهد و با دیوار تصادف می کند و خسارت گران قیمتی را از خود برجای می گذارد!

ویدیو لحظه تصادف اتومبیل 750 هزار پوندی با دیوار! ؛

لحظه تصادف اتومبیل 750 هزار پوندی با دیوار! + فیلم

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف