تصادف غرب تهران

یک فوتی در تصادف شبانه غرب تهران

تاریخ انتشار : 13 بهمن 1398کد مطلب : 2230زمان مطالعه : 2 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از برخورد شبانه یک دستگاه خودرو 206 با گاردریل ها و درختان وسط بزرگراه خرازی خبر داد.

تصادف غرب تهران

مهر:جلال ملکی، اعلام کرد:ساعت 2و 34 دقیقه بامداد امروز یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه خرازی نرسیده به خیابان اردستانی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اعلام شد و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. 

وی افزود:آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند که یک دستگاه خودرو 206 با سه نفر سرنشین هنگام حرکت در این مسیر به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد با گاردریل های میانی بزرگراه و شکستن قطعاتی از گاردریل و برخورد با چند درخت وسط بزرگراه در مسیر حرکتی خودش متوقف شده است. 

ملکی ادامه داد:خودروی 206 در حد زیادی متلاشی شده و قطعاتی از خودرو جدا شده بود. پیش از رسیدن آتش نشانان دو نفر از سرنشینان، یک آقای حدود 45 ساله و یک خانم حدود 20 ساله، که اعلام شد اعضای یک خانواده هستند، از خودرو پیاده شده و شدیداً دچار آسیب دیدگی شده بودند. یک خانم حدوداً 35 ساله نیز داخل خودرو در قسمت شاگرد محبوس بود که وضعیت بسیار وخیمی داشت. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، گفت:آتش نشانان عملیات خود را آغاز کردند و قطعاتی از خودرو را برش دادند و این خانم را تحویل عوامل اورژانس دادند که متأسفانه مشخص شد بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است. 

ملکی افزود:خودرو به محل امنی منتقل شد و ترافیک با حضور عوامل راهور به حالت عادی بازگشت. نهایتاً این عملیات در ساعت 4 و 15 دقیقه با یک نفر فوتی و دو نفر مصدوم به پایان رسید.

انتهای پیام/م

یک فوتی در تصادف شبانه غرب تهران

12
این مطلب مفید بود ؟02
برچسب : تصادف
وبگردی