تصادف کامیون و قطار
در تگزاس ویدیویی از یک تصادف منتشر شد که در آن یک کامیون به دلیل عجله و عدم رعایت قوانین با یک قطار باربری به طور وحشتناکی برخورد می کند.

تصادف کامیون و قطار در تگزاس

تصادفات جاده ای یقینا یکی از اتفاقاتی است که امروزه با جستجویی کوتاه در صفحات مجازی می توان تعداد زیادی از اتفاقات این چنینی را شاهد بود که به مرور برای هر یک از ما اتفاقات ناخوشایندی می باشند و دلیل آن هم می تواند جان باختن هم نوعانمان در سرتاسر جهان باشد.

اما با این وجود اطلاع رسانی های متعددی از طریق رسانه های مختلف، برای کاهش میزان تصادفات جاده ای و رعایت قوانین صورت می گیرد که متاسفانه در تمام بینندگان با استقبال روبرو نمی شود.

برای مثال برخی بر این باور هستند که تمام قوانین مهم نیستند و رانندگان ملزم به رعایت بخش یا هیچ قسمت از این قوانین نمی باشند!! این افراد با این دید وحشتناک ممکن است جان خود و انسان های بی گناهی را به خطر بیندازند و حادثه آفرین شوند.

لازم به ذکر است که تمام قوانین، از جمله کوچکترین یا به عبارتی کوتاه ترین آنها برای رفاه و راحتی رانندگان در حین رانندگی است تا جان هیچ انسانی به دلیل غفلت چند ثانیه ای به خطر نیافتد.

تصادف کامیون و قطار

تصادف قطار باربری با کامیون در تگزاس

برای مثال اخیرا ویدیویی در صفحات مجازی از یک کامیون منتشر شد که تنها با عدم رعایت قوانین توانست حادثه ساز شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ویدیویی که در ذیل مشاهده می کنید، توسط یکی از شهروندان دل ریو واقع در تگزاس، ضبط و منتشر شده است که در آن یک راننده کامیون به دلیل عدم رعایت قانون و عجله زمانیکه راه بند مسیر راه آهن در حال بسته شدن بود، به حرکت خود ادامه می دهد و در آنجا گیر می کند.

پس از تلاش راننده از خارج کردن کامیون، با عدم موفقیت روبرو می شود و در نهایت قطار باربری با سرعت فراوان باعث تخریب کامیون گیر افتاده می شود.

با این وجود، واکنش های متعددی نسبت به اقدام راننده کامیون صورت گرفت و طبق آخرین گفته، راننده کامیون سالم است و هیچ مشکلی برای وی رخ نداده است.

ویدیو تصادف وحشتناک کامیون و قطار در تگزاس

تصادف کامیون و قطار باربری به دلیل عدم رعایت قوانین

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی