تصاویر اینستاگرام
تصاویر مورد علاقه اینستاگرام خود را به راحتی می توانید سازماندهی کنید، ما در این مطلب به شما برای سازماندهی عکس ها کمک میکنیم.

تصاویر اینستاگرام مورد علاقه خود را نظم بخشید

اینستاگرام یکی از محبوب ترین و پربازدیدترین صفحات مجازی در دنیا می باشد که دارای میلیون کاربر فعال است و بی شک اگر شما الان در حال مطالعه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک هستید، دارای یک حساب ایستاگرامی می باشید.

با این وجود این در حالی است که روزانه هر یک از ما زمان زیادی را صرف مشاهده و چک کردن پست های اینستاگرامی می کنیم که قطعا می تواند نشانه ای از اهمیت این برنامه کاربردی باشد. با این حال این برنامه محبوب و شناخته شده هر چند مدت یکبار توسط مجموعه اینستاگرام آپدیت شده و یک سری قابلیت های جدید به آن اضافه می شود که قطعا برای راحتی کارکرد کاربران با این برنامه خواهند بود.

اما از جالب ترین امکانتی که در اینستاگرام وجود دارد، می توانیم پست ها مختلف را در بوک مارک اینستاگرام به راحتی ذخیره کنیم و در مواقعی که خواستیم آنرا مشاهده کنیم، به پوشه مدنظر برویم و بر روی آن کلیک کنیم و در ادامه شروع به مشاهده آن کنیم.

به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی سایت نمناک شما را ترفند اینستاگرامی جالب آشنا سازیم که با استفاده از آن می توانید به راحتی تصاویر بوک مارک خود را دسته بندی کنید. همراه ما باشید.


آموزش دسته بندی پست ها بوک مارک اینستاگرام

1- تصور کنید که شما می خواهید پست زیر را در بوک مارک مارک یا قسمت " Saved " اینستاگرام خود در پوشه ای جداگانه ذخیره کنید.

تصاویر اینستاگرام

نظم بخشیدن به تصاویر اینستاگرام


2- اولین قدمی که باید در ابتدا بردارید این است که از قسمت پروفایل اینستاگرام خود بر روی " Saved " کلیک کنید.

تصاویر اینستاگرام

نظم بخشیدن به تصاویر اینستاگرام


3- در این مرحله بر روی علامت " + " که در کنار تصویر مشخص شده است کلیک کنید تا پوشه جدید مد نظر را بسازید.

تصاویر اینستاگرام

سازماندهی تصاویر اینستاگرام


4- اینک شما می توانید نام مورد علاقه تان را برای پوش مدنظرتان انتخاب کنید و سپس بر روی " Next " کلیک کنید و این گونه پوشه ثبت خواهد شد و می توانید به مرحله باز گردید و سپس گزینه ذخیره " پست های اینستاگرامی " را بفشارید و پوشه مورد نظر را در حین ذخیره انتخاب کنید.

تصاویر اینستاگرام

تصاویر موردعلاقه اینستاگرام

ترفند مرتب کردن تصاویر مورد علاقه در اینستاگرام

4.314
این مطلب مفید بود ؟122
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی