حسن روحانی

تعجب حسن روحانی از گریم باورنکردنی یک بازیگر! + عکس

تاریخ انتشار : 27 دی 1394کد مطلب : 25643زمان مطالعه : 2 دقیقه
عبدالله اسکندری با انتشار عکسی از تست گریم یکی از بازیگران در اینستاگرام ماجرای تعجب حسن روحانی رئیس جمهوری از دیدن این گریم را توضیح داد.

گریمی که حسن روحانی را متعجب کرد

مدتی قبل عکسی از تست گریم بازیگری با گریم دکتر حسن روحانی منتشر شد که رییس جمهور را متعجب کرد.

می گویند روحانی بعد از دیدن عکس مردی که به شکل او گریمش کرده بودند، با تعجب پرسیده «من این عکس را کجا گرفته ام!؟» و وقتی گفته اند این یک چهرهٔ گریم شده است، با اشتیاق گفته من باید این گریمور با ذوق را ملاقات کنم.

عباس یاری دبیر تحریریه مجله فیلم در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویر زیر نوشت:

 

حسن روحانی

گریم حسن روحانی 

نه این آقا جناب حسن روحانی رئیس جمهور محترم است، نه اون آقا برایان کرانستون بازیگر سریالِ بریکینگ بد. آن یکی مسعود پاکدل عکاس خوش ذوق و برادر چهره های هنرمند حسین و مهدی پاکدل است و عکس دیگر صادق هاتفی کارگردان وبازیگر سینما و تئاتر. واقعیت این است که وقتی پشت هر فیلم یا نمایش موفق یک کارگردان خوب هست، پشت هر چهرهٔ سینمایی درخشان هم یک گریمور توانا هست که با دست های جادویی اش نقش آفرینی کرده.

یادتان هست چه شکلی محمود بصیری در فیلم دستفروش تبدیل شد به یک پیرزن از کار افتاده و ناتوان؟ گریم زن پوشِ اکبر عبدی در آدم برفی و یا بچگی او در دزد عروسک ها و هزاران شکل و شمایل دیگر این بازیگر را به خاطر دارید؟ محسن تنابنده را چطور؟ چه کسی باور می کرد این شمایلی که با قیافهٔ اِبی در شاهگوش می بیند، تنابنده است!؟

می گویند آقای روحانی بعد از دیدنِ همین عکس با تعجب پرسیده:”من این عکس را کجا گرفته ام!؟" و وقتی گفته اند این یک چهرهٔ گریم شده است، با اشتیاق گفته من باید این گریمور با ذوق را ملاقات کنم. حالا شما می توانید در شمارهٔ (502) مجله فیلم، که ویژهٔ چهره های ماندگار سینمای ایران است، با استاد عبداله اسکندری، این چهرهٔ درخشان و این شخصیت نازنین دیدار داشته باشید.

تعجب حسن روحانی از گریم باورنکردنی یک بازیگر! + عکس

3.942
این مطلب مفید بود ؟339
برگرفته از فارس - / ک
وبگردی