تعطیلی مدارس

تعطیلی مدارس تا چه زمانی ادامه دارد؟

تاریخ انتشار : 13 اسفند 1398کد مطلب : 2184زمان مطالعه : 1 دقیقه
وزیر آموزش و پرورش گفت: روز جمعه پیش رو، درباره وضعیت هفته آینده مدارس تصمیم گیری خواهد شد که آیا مدارس تعطیل می شود یا خیر.

آخرین وضعیت تعطیلی مدارس بخاطر ویروس کرونا

ایسنا: محسن حاجی میرزایی که دقایقی پیش در شبکه آموزش سیما حضور یافته بود در پاسخ به اینکه تعطیلی مدارس تا چه زمانی ادامه خواهد یافت؟ گفت:بر اساس اختیارات ستاد ملی مدیریت کرونا، وضعیت استان ها رصد و متناسب با شرایط پیش بینی شده درباره تعطیلات تصمیم گیری و اعلام می کنند. 

وی افزود:روز جمعه پیش رو درباره وضعیت هفته آینده مدارس تصمیم گیری خواهد شد که آیا مدارس تعطیل می شود یا خیر و حدود و بازه زمانی این تعطیلی در کدام استان ها خواهد بود. 

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ما کاملاً با وزارت بهداشت و ستاد ملی هماهنگ هستیم و کار را پیش می بریم، تاکید کرد :به همکاران ما گفتیم بالاخره این حادثه دو یا سه هفته یا یک ماه دیگر تمام می شود و آنچه باقی می ماند باید برگ زرینی از اهتمام جمعی و توانایی ما برای ارائه راه حل های بدیل و خلاقانه باشد و خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن دانش آموزان به جای بگذارد که مجموعه صدا و سیما و آموزش و پرورش خدمات خوبی در زمینه آموزش مجازی ارائه کردند. 

حاجی میرزایی اضافه کرد:ما دائما درباره آموزش مجازی، بازخورد می گیریم و متناسب با بازخوردها واکنش نشان می دهیم و به تدریج آمادگی های ما در زمینه آموزش های مجازی بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام/م

تعطیلی مدارس تا چه زمانی ادامه دارد؟

45
این مطلب مفید بود ؟41
وبگردی