گزارشگر
این گزارشگر زن چینی با انتشار یک عکس برای خودش دردسر درست کرد , او در این عکس با عینک دودی و چتر در حال تهیه گزارش بود.

دردسر گزارشگر زن با انتشار یک عکس

جنجال استفاده زن گزارشگر تلویزیون از چتر و عینک دودی همچنان ادامه دارد و تعلیق او از کار با اعتراضاتی همراه شده است.یک گزارشگر تلویزیونی در چین به دلیل استفاده از چتر و عینک آفتابی هنگام تهیه گزارش از کار تعلیق شد.

انتشار عکس این گزارشگر هنگام گفت وگو با یک امدادگر در شهر شیامن پس از توفان قدرتمند «مرانتی» با انتقادات بسیاری روبرو شده بود. بسیاری وضعیت ظاهری این گزارشگر تلویزیونی را در تضاد با وضعیت و شرایط موجود دانستند و رفتار او را غیرحرفه ای قلمداد کردند.

گزارشگر

گزارشگر زن چینی با چتر و عینک

پس از انتقادات گسترده در این باره ایستگاه تلویزیونی شهر شیامن در بیانیه ای اعلام کرد:«یکی از گزارشگران ما از قوانین پیروی نکرد و در نتیجه نتوانست گفت وگوی مناسبی ترتیب دهد. این رویداد به شهرت گزارشگر لطمه وارد کرد و تاثیری منفی بر عموم مردم داشت.»

به گفته کارشناسان هواشناسی توفان «مرانتی» قدرتمندترین توفان امسال بود، که حداقل یک کشته در چین و یک کشته در تایوان برجای گذاشت. این توفان به قسمت های جنوبی استان فوجیان چین خسارت هایی جدی وارد کرد.

موضوع اعتراضات آنلاین به ظاهر این گزارشگر به همین جا هم ختم نشد و پس از انتشار خبر تعلیق او فضای مجازی به دو دسته تقسیم شد و این بار بسیاری به تعلیق شدن گزارشگر اعتراض کردند.

هنوز مشخص نیست که این تعلیق به اخراج گزارشگر ختم خواهد شد یا خیر، اما این رویداد سبب شد که بسیاری در چین درباره اخلاق خبرنگاری صحبت کنند. یکی دیگر از نتایج این رویداد نمایان شدن قدرت اعتراضات آنلاین بود.

اخراج گزارشگر زن تلویزیون به خاطر عینک آفتابی و چتر!

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
برگرفته از سینما خبر -/ح
برچسب : عینک آفتابی
وبگردی