تغییر دکوراسیون
هماهنگ شدن دکوراسیون داخلی منزل با حال و هوای فصل ها را میتوان با اصول تغییر دکوراسیون و با کمترین هزینه اجرا کرد.

تغییر دکواسیون منزل در فصل های مختلف

هر خانه ای هرازگاهی به تغییر دکوراسیون نیاز دارد تا برای افراد خانواده تکراری و خسته کننده نشود، بهترین زمان برای تغییر دکوراسیون زمان تغییر فصل ها است یعنی با شروع هر فصل جدید شما دکوراسیون خانه تان را به روز کنید.

قوانین دکوراسیون منزل در فصل های مختلف را بدانید و با توجه به آن ها دکوراسیون منزل تان را تغییر دهید مثلا دکوراسیون بهاری چه رنگ هایی لازم دارد یا دکوراسیون تابستانی چه اکسسوری هایی میخواهد.

تغییر دکوراسیون

ایده های تغییر دکوراسیون فصلی

تغییر دکوراسیون بهاری

فصل بهار همیشه یادآور گل، شکوفه طراوت و تازگی است که شما باید همین نشانه های بهار را به خانه بیاورید اما چگونه؟ میتوانید کاغذ دیواری های گلدار، کوسن های گل گلی، تابلوهای گل و... را وارد دکوراسیون تان کنید. رنگ های فصل بهار از جمله سبز، صورتی، زرد و آبی را به دکوراسیون منزل تان دعوت کنید مثلا برای رنگ دیوار، وسایل منزل و اکسسوری ها از این رنگ ها استفاده کنید. برای تزیین منزل در فصل بهار بهترین گزینه گل ها و گیاهان هستند.

اصول تغییر دکوراسیون

اصول تغییر دکوراسیون مناسب با فصل

تغییر دکوراسیون تابستانی

فصل تابستان یادآور نور خورشید و گرما است شما بهتر است در فصل تابستان از رنگ های سرد در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید مثل آبی و یاسی . پرده های منزل را عوض کنید و از پرده های نازک استفاده کنید، تابلوهای طبیعت را به دیوارها اضافه کنید.

اصول تغییر دکوراسیون

دکوراسیون تابستانی منزل

تغییر دکوراسیون پاییزی

دکوراسیون منزل در فصل پاییز خیلی زیبا میشود اگر از رنگ های پاییزی مانند خردلی، نارنجی، قرمز و صورتی در دکوراسیون منزل استفاده کنید. برای تزیین دکوراسیون منزل و پاییزی تر شدن آن میتوانید از کدو تنبل و میوه های کاج در بخش های مختلف منزل استفاده کنید. هرگز برگ های پاییزی را فراموش نکنید و از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده کنید.

دکوراسیون منزل

پاییزی کردن دکوراسیون منزل

تغییر دکوراسیون زمستانی

برای دکوراسیون منزل در فصل زمستان میتوانید از دو ایده استفاده کنید یکی اینکه از رنگ سفید در دکوراسیون منزل استفاده کنید که نماد برف است و دیگری اینکه دکوراسیون منزل تان با رنگ های گرم باشد. رنگ های گرم مانند قهوه ای و نارنجی به منزل گرما میدهند و برای فصل زمستانی بسیار مناسب اند، پرده های ضخیم را جایگزین پرده های نازک کنید و از شمع بیشتر در دکوراسیون تان استفاده کنید.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون زمستانی منزل با رنگ های گرم

 

تغییر دکوراسیون ارزان و بسیار شیک مناسب چهار فصل + عکس

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی