نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی ترفندهایی آسان و سریع برای تغییر سبک آرایش چهره
تغییر آرایش ، تغییر سبک آرایش صورت
تغییر سبک آرایش مثلا سایه ی بنفش برای چشم های سبز , حجم دادن به گونه ها به کمک رژ گونه های حجم دهنده و استفاده از پودر ابرو بجای مداد ابرو، باعث تغییر چشم گیری در سبک آرایش چهره ی شما خواهد شد.

روش هایی برای تغییر سبک آرایش صورت

ممکن است خیلی وقتها با تغییر رنگ و مدل آرایش صورتتان باز هم تغییر چندانی احساس نکنید و دلتان می خواهد که کمی تغییر در چهره ی خود ببینید و از این چهره ی تکراری خسته شده باشید.
در این مطلب 4 روش ساده و سریع برای تغییر سبک آرایش به شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید:
ممکن است این روش ها به نظر شما بسیار ساده باشند ولی زمانی که شما از این روش ها استفاده کنید مطمئنا نتیجه را مشاهده خواهید کرد.
 
تغییر در نوع آرایش

تغییر درسبک آرایش صورت

-انتخاب یک رنگ متضاد از رنگ چشم ها برای سایه ی چشم ، مثلا سایه ی بنفش برای چشم های سبز ، سایه ی قهوه ای برای چشم های آبی و سایه ی آبی برای چشم های قهوه ای . این انتخاب متضاد رنگ سایه باعث تغییر چشم گیری در چهره ی شما خواهد شد.
-حجم دادن به گونه ها به کمک رژ گونه های حجم دهنده یا کرم ها می تواند باعث تغییر چشم گیری در چهره ی شما شود.
-استفاده از پودر ابرو بجای استفاده از مداد ابرو باعث تغییر چشم گیری در سبک آرایش ابروهای شما خواهد شد.
-تغییر ریمل ، مثلا اگر شما همیشه از ریمل های حجم دهنده ی مژه استفاده می کنید این بار آن را تغییر دهید و از ریمل های بلند کننده ی مژه استفاده کنید و تغیییر حالت چشم هایتان را مشاهده کنید.

ترفندهایی آسان و سریع برای تغییر سبک آرایش چهره

برگرفته از آرایشیک -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف