نمناک اخباراقتصاد گوشی تلفن همراه ارزان می شود
تلفن همراه ، قیمت تلفن همراه
رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل درباره آخرین وضعیت قیمت تلفن همراه در بازار توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 16 آبان 1397

کاهش قیمت گوشی تلفن همراه در بازار

باشگاه خبرنگاران: رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل درباره آخرین وضعیت قیمت تلفن همراه در بازار اظهار کرد:اگر ارز نیمایی به واردکنندگان داده شود قیمت تلفن همراه 40 تا 50 درصد کاهش می یابد،هم اکنون قیمت تلفن همراه 15 تا 25 درصد کاهش داشته است.

ابراهیم درستی با اشاره به اینکه قاچاق در تلفن همراه به صفر رسیده است گفت:اجرای طرح شناسه دار کردن (رجیستری )، هر گوشی با یک سیم کارت مشخص در شبکه به ثبت رسیده است و در صورتی که سیم کارت دیگری داخل گوشی گذاشته شود، نیازمند فرآیند انتقال مالکیت است که باید از سوی مالک اولیه گوشی انجام شود، به همین دلیل گوشی سرقت شده به کار سارقان نمی آید و از این جهت این طرح، تا حدودی سد راه سرقت تلفن های همراه می شود. 

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل، قیمت گذاری حدود 600 هزار گوشی متوقف شده در گمرک، می تواند گرانی در بازار را جبران کند. 

درستی، با اشاره به اینکه هم اکنون درگیر جنگ اقتصادی هستیم تصریح کرد:دراین شرایط دولت و اصناف باید به کمک بیایند تا بازار وضعیت مطلوب تری را تجربه کند.

انتهای پیام/م

ارزان شدن قیمت گوشی تلفن همراه در بازار

این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف