بازگشت مردگان

آیا امکان بازگشت مردگان به دنیا وجود دارد؟

کد مطلب : 36265تعداد نظرات : 4 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
زمانی که انسان دستش از این جهان کوتاه می شود می تواند به دنیا بازگردد خداوند راهی برای زنده شدن و بازگشت مردگان به زندگی دنیایی پس از مرگ را برای انسان قرار داده است.

آیا مردگان راه بازگشتی دارند ؟ چه راهی ؟

هنگامی که روح انسان از بدن او جدا می شود و انسان از خدا درخواست بازگشت به دنیا را می کند ، خداوند تنها یک راه را برای بازگشت به دنیا جلوی پای انسان ها قرار می دهد که در این بخش از دین و مذهب نمناک به بیان این راه بازگشت مردگان می پردازیم.

بازگشت مردگان

راه بازگشت مردگان به دنیا پس از مرگ چیست؟

بازگشت مردگان به زندگی دنیایی

آیا فکر می کنید هنگامی که روح از تن جدا می شود راهی برای بازگشت به دنیا وجود ندارد ، اما به خواست و اراده خداوند همه چیز امکان پذیر است و همانگونه که به اذن خدا و به دست حضرت عیسی مردگان زنده می شدند ، راهی برای بازگشت از دنیای آخرت به این جهان وجود دارد .

هنگامی که میت را غسل داده و راهی قبرستان می کنند، روح میت از بالا تمامی ماجرا را نظاره می کند و البته نمی داند که از دنیا رفته است. وقتی او خوب به جسم خود می نگرد و می بیند که می خواهند او را دفن نمایند ، به پیش اطرافیانش می رود و به آنها می گوید من زنده هستم اما هیچ کس صدایش را نمی شنود.

بازگشت مردگان زنده

بازگشت از دنیای آخرت به این جهان چگونه است؟

وقتی میت را دفن می کنند او هنوز فکر می کند زنده است پس سعی می کند از جایش برخیزد و به سمت خانه اش برود اما هنگامی که می خواهد بلند شود سرش به سنگ لحد برخورد می کند و متوجه می شود که دستش از دنیا کوتاه شده است .

هنگامی که میت پی می برد که مرده است ، به یاد اعمال و کارهای دنیایش می افتد و به این می اندیشد که چگونه باید حساب اعمال دنیاییش را پس دهد . در این هنگام از خدا می خواهد به او فرصت بازگشت به دنیا را دهد شاید بتواند کارهای اشتباهش را جبران کند.

بازگشت روح به دنیا

بازگشت از دنیای مردگان از این راه

از طرف خدا ندا می رسد «اگر با قاطعیت می گفتی که جبران می کنی، تو را به دنیا باز می گرداندیم» یعنی خداوند تنها راه بازگشت مردگان به دنیا درخواست قاطع از خداوند برای جبران قرار داده است. خداوند می فرماید که اگر انسان ها را به دنیا برمی گرداندیم دوباره همان کارهای پیش را انجام می دادند، بنابراین بازگشتی در کار نخواهد بود.

 

آیا امکان بازگشت مردگان به دنیا وجود دارد؟

4478
این مطلب مفید بود ؟38395
برگرفته از تبیان /ز.ت
برچسب : اسرار مرگ
4 نظر به ثبت رسیده است
زهرا 1398-01-16
من شوهرمو از دست دادم و خیلی ام بی قرارم و اصلا با یهویی رفتنش کنار نیامدم 5ماه از مرگش گذشته ولی بجای اینکه بهترشم بدترم دارم میشم خیلی سخته خیلی خدا برای هیچکی نیاره سختا
42137
مهر1401-10-01
سلام همین اتفاق برای منم افتاده پدرمو یه هو از دست دادم ایا شما تونستین کنار بیایین من اصلا نمیتونم
233
تمنا1402-04-20
سلام
پدر من هم ده ماهه به رحمت خدا رفته ولی من هنوز نتوانستم با نبودنش کنار بیام. . .
170
مریم یزدانی1403-01-30
شوهرمو ۳ هفته س از دست دادم خیلی جوون بود تازه ۳۸ ساله ????????????????????????????????رفت سر کار زنگش زدم گفت میام تا ظهر اما تو راه برگشت پشت ماشین ایست قلبی کرد ????????????????????
20
م،ز1403-02-04
منم شوهرمو ۵۰روزه از دست دادم جوون بود و ۳۴سالش بود تو راه برگشت به خونه تصادف کرد و در ثانیه اول سر دم فوت کرد،منم نمیتونم باور بکنم حالم روز به روز بدتر میشه اخه اون همه پشت و پناهم بود حالا نمیدونم باید چیکار بکنم
20
وبگردی