نرگس محمدی

توضیح نرگس محمدی درباره نپوشیدن چادر

تاریخ انتشار : 27 مهر 1393کد مطلب : 9003زمان مطالعه : 2 دقیقه
نرگس محمدی در واکنش به ماجرای نپوشیدن چادر در جشن عید غدیر شهرستان زرین دشت استان فارس و جنجالی که در پی آن به وقوع پیوست توضیحاتی داد.

نرگس محمدی در مراسم جشن عید غدیر خم در شهرستان زرین دشت استان فارس به روی سن نرفت و با قهر این مراسم را ترک کرد که در پی آن تماشاگران و حاضرین در سالن اقدام به پرتاب صندلی کردند.

فیلم و جزئیات این خبر را میتوانید اینجا بخوانید.

نرگس محمدی بازیگری که با ایفای نقش «ستایش» در تلویزیون شناخته می شود، با اعلام اینکه کنسل شدن مراسم جشن عید غدیردر شهرستان زرین دشت استان فارس به او مربوط نمی شود، گفت:مسئولان وظیفه شان است که به مردمشان احترام بگذارند؛ آنها ضمن اینکه به همه ما بی احترامی کردند، به مردم شهرشان هم بی احترامی کردند.
او با اشاره به گفته های امام جمعه زرین دشت که مطرح کرده بود، در پایان برنامه نرگس محمدی با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهد آمد، گفت:دقیقا همین طور بود؛ امام جمعه زرین دشت از من خواست تا با چادر به روی صحنه بروم، در حالی که من چادری نبودم اما حجاب مناسب خود را داشتم.
محمدی اظهار کرد:قرار نیست هر کسی که نقش یک زن چادری را ایفا می کند، خودش نیز چادری باشد. اگر این گونه باشد از این به بعد اگر نقش قاتلی را بازی کنم، پس باید قاتل باشم.
وی درباره اعتراض های مردم در این مراسم و رفتارهای فیزیکی که در آن جا به بر هم خوردن مراسم منتهی شده بود، مطرح کرد:من در آنجا بودم؛ مردم به خاطر این اتفاقات کاملا حق داشتند، به خاطر اینکه هزینه کرده بودند.

گفتنی است جمعیت زیاد حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیط تهیه کرده بودند وقتی که متوجه می شوند قرار نیست وی به روی سن بیاید شروع به اعتراض می کنند که در این بین اعتراضات به اغتشاش ، زد و خورد و آسیب رساندن به وسایل سالن می شود.

زد و خورد در مراسم جشن غدیر زرین دشت فارس

توضیح نرگس محمدی درباره نپوشیدن چادر

3.7796
این مطلب مفید بود ؟590206
برگرفته از ایسنا - /م
برچسب : نرگس محمدی
وبگردی