مهریه مجری زن

توقیف اموال مجری مشهور تلویزیون به خاطر مهریه

تاریخ انتشار : 17 شهریور 1393کد مطلب : 8321زمان مطالعه : 2 دقیقه
طلاق مجری مشهور زن تلویزیون که این روزها به تیتر رسانه ها تبدیل شده است بار دیگر خبرساز شد.مجری زن مطلقه جنجالی با به اجرا گذاشتن مهریه اش، مهر توقیف اموال را بر خانه و کارت بانکی همسر سابقش زد.

 خبرنگار تی وی پلاس امروز از دادگاه خانواده مجتمع قضایی ونک باخبر شد که خانم مجری جنجالی تلویزیون مهریه خود را به اجرا گذاشته است.

این حکم در شعبه 263 دادگاه خانواده مجتمع قضایی خانواده صادر شده است.  

مهریه خانم مجری 114 سکه بوده است که 10 تای آن را بخشیده و درخواست 104 سکه دیگر را از همسر سابقش، مجری مرد کرده است.

برای همین طبق حکم دادگاه، منزل مسکونی و کارت بانکی مجری مشهور را توقیف کرده است. گویا مجری خانم و وکیلش اصرار بر دریافت کامل مهریه (بدون قسط بندی) بدون کم و کسر و به صورت یک جا از طرف مجری مرد را دارند!

درخواست مهریه

بر اساس اطلاعات به دست آمده، فرزاد حسنی در حال جمع کردن وسایل خانه  خود می باشد تا با پرداخت بدهی به طلبکارش(همسر سابقش)، اجاره نشینی را تجربه کند!

شنیده ها حاکیست برخی سوابق خانوادگی این مجری زن، این روزها نقل محافل مدیریتی است که با رمزگشایی از آنها فرار به جلو و جنجال یکی از طرفین و سکوت طرف دیگر، معنای دیگری خواهد یافت. مجری زن  طی روزهای گذشته و بعد از انتشار خبر جدایی خود به وفور در شبکه های اجتماعی و صفحات شخصی خود، با نوشتن متن ها و شعرهای لطیف، اقدام به یارگیری می کند.
این مجری خانم که از اجرا در شبکه های تلویزیونی تهران ناامید شده است، به مراکز دیگر استانها رفته تا بتواند اجرای برنامه های شبکه های استانی را برعهده بگیرد ولی تاکنون موفق به این کار نشده است.
مجری مشهور در مقابل اصرار یکی از خبرنگاران پیرامون این اتفاقات به مانند قبل تنها سکوت کرد و گفت:«هیس! آبرودارها فریاد نمی زنند. خداوند آدم های صبور را دوست دارد. این روزها مردمان زیادی از کشورم (مرد و زن) با صبر و توکل در حال سر کردن مشکلات شان هستند. من همیشه به صراحت و رک گویی معروف بوده ام، حال می خواهم به صبوری معروف شوم. این روزها حال خوشی دارم چراکه خودم را به خدا نزدیک می دانم، خدا نیز فرموده است «من صابران را دوست دارم.»

توقیف اموال مجری مشهور تلویزیون به خاطر مهریه

4103
این مطلب مفید بود ؟8221
برگرفته از تسنیم - /ف
وبگردی