الهام پاوه نژاد

پست خاص الهام پاوه نژاد برای سالروز تولدش + تصاویر

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1396کد مطلب : 56683زمان مطالعه : 2 دقیقه
الهام پاوه نژاد بازیگر سریال خاطره انگیز همسران صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی متفاوت برای سالروز تولدش به روز کرد ، تصاویری از جشن تولد الهام پاوه نژاد را در ادامه مشاهده میکنید.

الهام پاوه نژاد و غافلگیری های تولدش

الهام پاوه نژاد را شاید خیلی از ما با نقش مریم در سریال پرخاطره همسران به یاد بیاوریم ، نقشی که باعث شد الهام پاوه نژاد تجربه جدیدی در بازیگری به دست آورد. این بازیگر کشورمان که برای اولین بار با سریال همسران در تلویزیون دیده شد در مدرسه مادربزرگ ها تجربه دیگری کسب کرد و امروز بعد ازگذشت بیش از دو دهه از فعالیت در عرصه بازیگری یکی از هنرمندان محبوب کشورمان است.

الهام پاوه نژاد بازیگر سریال هفت سنگ با انتشار پستی متفاوت خبر از سالروز تولدش داد و عکسی از دوران کودکی را نیز منتشر کرد.

الهام پاوه نژاد و پست متفاوت روز تولدش

 الهام پاوه نژاد

تصویری از دوران کودکی الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:انگار مادرم گریسته بود آن شب...فروغ فرخزاد. هشتِ صبحِ بیست و هفتم شهریور، مصادف با مبعث پیامبر... تهران... بیمارستان لیلا... پدرم بر پشتِ جلد شناسنامه ام نوشته بود.... عمر ورقی می خورد... تا این شروع را چه پیش آید....

 الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد پیش از تولدش غافلگییر شد

الهام پاوه نژاد با نمایش بازیگری را تجربه کرد و با بازی در مجموعه همسران به شهرت رسید. امادر مجموعه تلویزیونی مدرسه مادربزرگها توانایی های خود را بروز داد. خانه باد کجاست اولین اثر الهام پاوه نژاد در زمینه موسیقی است که دکلمه ای از شعرهای فروغ است.

 الهام پاوه نژاد

الهام پاوه نژاد در سالروز تولدش

الهام پاوه نژاد

کیک تولد الهام پاوه نژاد بازیگر هفت سنگ

الهام پاوه نژاد (زاده:1350 در تهران) بازیگر سینما و تئاتر ایرانی است. پاوه نژاد دارای دیپلم تجربی از دبیرستان نوشیروان و فوق دیپلم بازیگری و کارگردانی از دانشگاه نیاوران (دانشکده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در سال 1371 می باشد. الهام پاوه نژاد از سال 1369 بصورت حرفه ای وارد حرفه بازیگری شد و فعالیتش را با تئاتر آغاز کرد. اولین کار صحنه الهام پاوه نژاد در سال 1370 به کارگردانی اکبر زنجانپور با عنوان «ساحره سوزان» و اولین بازی کار تصویری اش در سال 1373 سریال همسران بود که خیلی مورد استقبال قرار گرفت.

پست خاص الهام پاوه نژاد برای سالروز تولدش + تصاویر

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی