کیسه امنیوتیک

تولد عجیب نوزادی داخل کیسه آمنیوتیک + تصاویر

تاریخ انتشار : 21 مرداد 1395کد مطلب : 34900زمان مطالعه : 2 دقیقه
در یک لحظه به طور همزمان اتفاق عجیب و نادری رخ داد ، کودکی که داخل کیسه امنیوتیک متولد شده بود به حرکات جالب قصد داشت از کیسه خارج شود که جراح به او کمک کرد.

تولد نوزاد داخلی کیسه آمنیوتیک در اسپانیا

یک اتفاق زیبا و یک اتفاق نادر به صورت همزمان در یک لحظه رخ داد. تصاویر لحظه تولد نوزادی را نشان می دهد که هنوز موفق نشده از داخل کیسه آمنیوتیک یا همان کیسه بچه خارج شود و پزشکان با استفاده از ابزار جراحی او را از داخل این کیسه خارج می کنند. این اتفاق در هر 80.000 تولد یکبار رخ می دهد.

کیسه امنیوتیک

عکس لحظه تولد نوزاد داخل کیسه امنیوتیک

تصاویر و ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی متعلق به یکی از بیمارستان های اسپانیاست که نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است . برای بیشتر شدن جذابیت ماجرا پزشک نوزاد داخل ساک را روی میز اتاق عمل می گذارد تا ببینید که نوزاد چه حرکاتی از خود نشان می دهد.حرکات ریز نوزاد داخل کیسه به وضوح قابل مشاهده است تا اینکه پزشک با یک ابزار جراحی نوک تیز حفره ای برای تنفس او باز می کند و بلافاصله بعد از آن حرکات نوزاد سریعتر شده و به سرعت جابه جا می شود به طوری که نشان می دهد قصد فرار از داخل ساک خود را دارد .

کیسه امنیوتیک

لحظه بیرون آوردن نوزاد از داخل کیسه امنیوتیک

نوزادی که رشد آن در رحم مادر کامل شده است به سختی و به حالتی مچاله شده داخل این کیسه می ماند . این کیسه به طور طبیعی در جریان زایمان پاره شده و نوزاد خود را به سمت بیرون می کشاند و در جریان جراحی سزارین هم این پروسه توسط جراح صورت می گیرد. این تصاویر و ویدئو در مدت کمتر از یک روز بعد از انتشار 7 میلیون بار بازدید شده است.

تولد عجیب نوزادی داخل کیسه آمنیوتیک + تصاویر

4.7134
این مطلب مفید بود ؟1259
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
برچسب : نوزاد عجیب
وبگردی