تولد فروزن
تم تولد فروزن به درد دختربچه هایی میخورد که دوست دارند جشن تولدشان پرنسسی باشد، تم فروزن جشن تولدی رویایی و دخترانه برایتان به ارمغان می آورد.

تزیینات جشن تولد با تم فروزن

اگر به فکر برگزاری جشن تولدی فانتزی و دخترانه برای فرزندتان هستید پیشنهاد ما تم فروزن است، تم فروزن یک تم دخترانه و رویایی است که همه دختربچه ها عاشق اش هستند. برای این کار باید فضای خانه، کیک تولد، لباس، وسایل جشن تولد و تزیینات را طوری درست کنید که نشان دهنده تم فروزن باشند.

تزیین بادکنک تولد

بادکنک آرایی فروزن برای تولد

تم فروزن به رنگ آبی کمرنگ و سفید است که نشان دهنده یک دنیای یخی و چند پرنسس است، بهترین کاری که میتوانید برای تزیین میز تولد انجام دهید این است که روی میز یک تور آبی بیندازید، وسایل تزیینی و وسایل پذیرایی را به رنگ آبی و با تم فروزن روی میز بچینید.

تزیین میز تولد

تزیین میز تولد فروزن به رنگ آبی

تزیینات جشن تولد

تزیینات جشن تولد با تم فروزن

کاپ کیک و کیک تولد باید با تم فروزن و به شکل السا باشند که اتفاقا مدل های بسیار زیبایی برای آن ها وجود دارد، برای کاپ کیک و کیک تولد با تم السا میتوانید از تصاویر زیر ایده بگیرید.

کاپ کیک فروزن

کاپ کیک تولد به شکل السا

کیک تولد فروزن

کیک تولد با تم فروزن

کیک تولد السا

کیک تولد السا دخترانه

تزیین بادکنک و تهیه لباس تولد با تم فروزن آخرین کارهایی هستند که باید انجام دهید، بادکنک های آبی را با همان آدم برفی معروف تزیین کنید. لباس تولد فروزن هم میتواند یک بلوز دامن با دامن توتو باشد که روی بلوز آن عکس السا به چشم میخورد.

بادکنک آرایی فروزن

تزیین بادکنک تولد با تم فروزن

تم تولد السا

لباس تولد فروزن دخترانه

جشن تولد پرنسسی دخترانه با تم فروزن (السا) + تصاویر

4.347
این مطلب مفید بود ؟407
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : جشن تولد
وبگردی