مجید واشقانی

جشن تولد 39 سالگی مجید واشقانی + عکس

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1398کد مطلب : 49650زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجید واشقانی بازیگر سریال آنام ، پشت بام تهران و میکائیل تولد 39 سالگی اش را در کنار دوستانش جشن گرفت.

جشن تولد مجید واشقانی بازیگر سریال آنام

مجید واشقانی بازیگری که اغلب او را با نقش های جدی در تلویزیون دیده ایم در جدیدترین تجربه تلویزیونی اش جلوی دوربین سریال روزهای بیقراری 2 رفت و با این سریال مهمان خانه های مردم در شبکه دو سیما شد.

این بازیگر جوان کشورمان روز گذشته تولد 39 سالگی اش را در کنار دوستانش جشن گرفت و تصاویری از آن را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

مجید واشقانی بازیگر میکائیل 39 ساله شد

مجید واشقانی با انتشار دلنوشته و عکس هایی خبر از جشن تولد 39 سالگی اش در کنار دوستانش داد.

مجید واشقانی

جشن تولد 39 سالگی مجید واشقانی

مجید واشقانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :6 خرداد روز تولدم مصادف شد با غمگین ترین روز دنیا به حرمتش پستی نگذاشتم.

اما تو این چند روز دوستان نزدیکم بسیار لطف کردند و با تبریکشون خوشحالم کردن ( پوریا پورسرخ ، کامبیز دیرباز ، داوود باقری ، شبنم قلی خانی ، لیلا بلوکات ، مهرداد میناوند ، بهادر اسدی ، پیمان عباسی ، امیرحسین موسوی ) و اما شمااااا ، شما که تک تکتون عزیزتر از جانید ،رفیقید،قوت قلب، جان جانانید .... انقدر تبریکتون بهم چسبید انقدر خوشحالم کرد که دوست نداشتم تموم بشه .

تمام قد ازتون عذر میخوام که نتونستم جواب تک تک شما رو بدم دستاتون و میبوسم لطفتون و روی چشمام میذارم و به خودم میبالم که شماها رو دارم شما که من و آدم حساب کردید و تو این صفحه جمع شدید و با حضورتون گرمش کردید .دوستون دارم خدایا این عزت و از من نگیر....

مجید واشقانی

کامبیز دیرباز در جشن تولد مجید واشقانی

مجید واشقانی

عکسی از جشن تولد مجید واشقانی در کنار دوستانش

مجید واشقانی بازیگری را در کلاسهای امین تارخ آموخت و اولین بار با بازی در سریال مسیر انحرافی در تلویزیون شناخته شد و بعد از آن به ایفای نقش هایی جذاب در سریال های تلویزیون پرداخت.

مجید واشقانی

مجید واشقانی بازیگر سینما و تلویزیون

این بازیگر جوان کشورمان که در چند سال اخیر پرکارتر شده است بیشتر در نقش های پلیسی و جدی ایفای نقش کرده است اما علاقه زیادی به نقش های کمدی دارد.

بازیگران سریال آنام

مجید واشقانی در کنار بازیگران سریال آنام

مجید واشقانی بازی در سریال هایی چون روزهای بیقراری 2 ، سارق روح ، آنام ، شبکه ، زیر پای مادر ، پشت بام تهران ، دیوار شیشه ای ، آمین ، میکائیل ، انقلاب زیبا ، ماتادور ، زیر هشت ،هوش سیاه و ... را در کارنامه هنری اش دارد.

تولد 39 سالگی مجید واشقانی در کنار کامبیز دیرباز + عکس

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : صفحه مجید واشقانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی