محمدحسین مهدویان

تبریک دو بازیگر سینما برای تولد محمدحسین مهدویان

تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74423زمان مطالعه : 2 دقیقه
هادی حجازی فر و بهنوش طباطبایی بازیگران فیلم ماجرای نیمروز 2 با انتشار پست هایی تولد محمدحسین مهدویان کارگردان جوان سینما را تبریک گفتند.

تولد محمدحسین مهدویان و تبریک هنرمندان

امروز 23 اردیبهشت همزمان با سالروز تولد محمدحسین مهدویان کارگردان جوان سینما است که آثار پربیننده و مورد توجه ای را روی پرده سینماها برده است.

هادی حجازی فر بازیگری که در چند فیلم با محمدحسین مهدویان همکاری کرده است و بهنوش طباطبایی که به عنوان بازیگر در جدیدترین ساخته این کارگردان حضور داشت با انتشار پست هایی سالروز تولد محمدحسین مهدویان را تبریک گفتند.

تبریک دو هنرمند مشهور برای تولد محمدحسین مهدویان

هادی حجازی فر بازیگری که در فیلم ایستاده در غبار ، ماجرای نیمروز و لاتاری با محمدحسین مهدویان همکاری میکرد با انتشار عکسی سالروز تولد آقای کارگردان را تبریک گفت.

محمدحسین مهدویان

تبریک هادی حجازی فر برای تولد محمدحسین مهدویان

هادی حجازی فر با انتشار این عکس نوشت :تولدت مبارک رفیق. انرژی ، هوش ، نبوغ و خاص بودن ات مستدام . تو بهترینی . سرِ این آخری با هیچ کسی شوخی ندارم...

پ.ن :چه خوبه که حتی یه عکس بدون خنده ندارم ازت ...

بهنوش طباطبایی هم که تجربه همکاری با محمدحسین مهدویان را در فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون داشت با انتشار عکسی متفاوت تولد آقای کارگردان را تبریک گفت.

بازیگران و کارگردان فیلم ماجرای نیمروز

تبریک بهنوش طباطبایی برای تولد محمدحسین مهدویان

بهنوش طباطبایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : به مناسبت سالروز تولد کارگردان خوش رو و خوش اخلاق و کاربلدمون محمدحسین مهدویان که یه اردیبهشتی تمام عیار هستند،از این عکس که یادگاری ست از آخرین روز فیلمبرداری " ماجرای نیمروز ردخون " و با دوربین چاپ فوری گرفتیم و فقط هم من دارمش ، رونمایی می کنم.

در کنار آقای مهدویان جناب هادی بهروز ، مدیر فیلمبردار درجه یکمون و در کنار من هستی مهدوی که در عکس هم دست از شیطنت بر نمی دارد و بالای سر ما جواد عزتی که هیچوقت نمی ذاره یه عکس جدی بگیریمو نخندیم....

آقای مهدویان عزیز تولدتون مباارک....

محمدحسین مهدویان

تبریک هستی مهدوی برای تولد محمدحسین مهدویان

محمدحسین مهدویان ساخت فیلم هایی چون ایستاده در غبار ، ماجرای نیمروز ، لاتاری و ماجرای نیمروز 2 رد خون را در کارنامه هنری اش دارد.

تبریک بازیگران ماجرای نیمروز برای تولد محمدحسین مهدویان +عکس

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : صفحه هادی حجازی فر / صفحه بهنوش طباطبایی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی