تولد کامبیز دیرباز

جشن تولد 43 سالگی کامبیز دیرباز در کنار دخترش + عکس

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1397کد مطلب : 71254زمان مطالعه : 2 دقیقه
کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از جشن تولد 43 سالگی در کنار دخترش نیاز به روز کرد.

تولد کامبیز دیرباز بازیگر اخراجی ها

کامبیز دیرباز بازیگر سریال میکائیل ، پشت بام تهران و زیر پای مادر یکی از چهره های پرکار سینما و تلویزیون است که امروز 12 شهریور 43 ساله شد.کامبیز دیرباز با انتشار عکسی از جشن تولد خانوادگی شان دلنوشته ای زیبا در جشن تولد 43 سالگی اش نوشت.

تولد کامبیز دیرباز در کنار دخترش نیاز

کامبیز دیرباز

تولد 43 سالگی کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :خدایا، بعد از دنیا اومدن دخترم دیگه احساس میکردم هیییچ چیز ازت نمیخوام، ولی الان به بزرگیت قسمت میدم به خانواده ام و تک تک مردم سرزمینم روی خوش زندگی رو هدیه بده، ایران سربلند، ایرانی سرفراز...

کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون

کامبیز دیرباز از جمله هنرمندانی است که در زمینه بازیگری تحصیل کرد و کارش را با تئاتر آغاز کرد و در سال 78 اولین بار در فیلم سینمایی دختران انتظار ایفای نقش کرد و همان سال به تلویزیون راه یافت.

کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز مجید سوزوکی اخراجی ها

از میان نقش های کامبیز دیرباز نقش مجید سوزوکی در فیلم اخراجی ها یکی از ماندگارترین نقش ها است که هنوز هم کامبیز دیرباز با آن شناخته میشود.

کامبیز دیرباز

بهرام افشاری و کامبیز دیرباز در شرایط خاص

کامبیز دیرباز در جدیدترین سریال تلویزیونی اش جلوی دوربین سریال شرایط خاص رفت و با بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش در سریال پایتخت همبازی بود.

کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

سریال شرایط خاص به نویسندگی حسین تراب نژاد و کارگردانی وحید امیرخانی سریالی کمدی است که نگاهی کوتاه به حوزه دفاع مقدس دارد.

کامبیز دیرباز

نقش متفاوت کامبیز دیرباز در شرایط خاص

کامبیز دیرباز، پروانه معصومی، بهرام افشاری، نادر سلیمانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسداللهی، اسدالله یکتا و شهره سلطانی از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال به ایفای نقش می پردازند.

تولد 43 سالگی کامبیز دیرباز در کنار دخترش نیاز +عکس

4.427
این مطلب مفید بود ؟243
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی