توله خرس ها
توله خرس ها که در حیات وحش آزاد هستند و هر کاری که میخواهند را انجام می دهند، از این رو عکاس محبوب کشور روسیه دست به اقدامی عجیب زد و از توله خرس ها به صورت مخفیانه عکس گرفت.

تصاویر مخفیانه و جالب از توله خرس های حیات وحش !!

عکاسی یکی از شغل هایی است که در عصر نوین،تعداد زیادی طرفدار را به خود جذب کرده است و می توانند از طریق این راه کسب درآمد نمایند.اما کار عکاسان نیز همانند کارهای دیگر نیز سختی های خودش را دارد و این گونه نیست که آنها به سادگی بتوانند از این طریق کسب درآمد نمایند.
برخی از عکاسان هستند که در زمینه های مختلف عکاسی می کنند و سخت ترین آنها عکاس محیط زیست است که آنها برای گرفتن عکسی جالب و شفاف از حیوانات تمام تلاش خود را بکار میگیرند و گاها ممکن است که آسیب ببینند. اما با این وجود،یکی از عکاسان فعال در محیط زیست تصاویری جالب و بسیار زیبا را از توله خرس های محیط زیست روسیه انداخت که تصاویر مخفیانه وی توانستند محبوبیت بسیار زیادی را در تمام زمینه ها بدست بیاورند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
توله خرس

تصاویر بسیار جذاب از توله خرس ها

عکس گرفتن از توله خرس ها توسط عکاس روسی

عکاس محبوب و معروف روسی "مایک کوروستلف" 36 ساله،تصاویر جالبی که از خرس های بامزه در رودخانه "اوزنایا" که در اطراف جنگل های روسیه واقع است، انداخته بود را در صفحات مجازی خود به اشتراک گذاشت.
تصویر برداری وی بسیار جالب است که این روز ها اکثر عکاسان از این شیوه در عکسبرداری از حیوانات حیات وحش استفاده می کنند.در طی این روش عکاسان دوربین های خود را به طریقی در اطراف محیط زیست متصل می کنند و زمانیکه از دور یک حیوان را مشاهده می کنند،فورا با استفاده از دکمه شاتر از آن عکس می اندازند.
تصاویری که توسط مایک کوروستلف اخیرا در صفحات مجازی اش منتشر شدند،به همین شیوه بودند و وی دوربین های خود را در اطراف جنگل نصب کرده بود و زمانیکه سوژه به او نزدیک می شد از شاتر استفاده می کرد.
 
تصاویر توله خرس ها

تصویر بسیار جالب از توله خرس

همان گونه که در این تصاویر زیبا و خارق العاده مشاهده می کنید،وی با این ترفند موفق به انداختن تصاویر بسیار زیادی از خرس های آن منطقه شد حتی وی یک دوربین را در داخل رودخانه تعبیه کرده بود تا زمانیکه خرس ها به سمت رودخانه برای شکار می آیند ، بتواند از آنها عکس بیندازد.
 
محبوب ترین تصاویری که توسط عکاس ماهر به نام مایک انداخته شده اند عبارتند از تصاویر ذیل ؛
 
عکس توله خرس

تصویری فوق العاده از توله خرس حیات وحش

توله خرس ها

تصویر جالب از توله خرس بامزه

تصاویر مخفیانه و جالب از توله خرس های حیات وحش !!

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی