پراید

زمان توقف تولید پراید و پژو 405 اعلام شد

تاریخ انتشار : 19 آبان 1398کد مطلب : 47784زمان مطالعه : 1 دقیقه
رئیس سازمان ملی استاندارد از مصوبه شب گذشته شورای عالی استاندارد برای توقف تولید پراید و پژو405 از سال99 خبر داد.

توقف تولید خودروی پراید و پژو 405

فارس: رئیس سازمان ملی استاندارد گفت:احتمالا خودروهای دیگری نیز مشمول توقف تولید خواهند شد. 

نیره پیروزبخت در حاشیه مراسم روز ملی کیفیت در پاسخ به سوالی در خصوص مصوبه شب گذشته شورای عالی استاندارد، اظهار داشت:در این جلسه مصوب شد تولید پراید به طور کامل از ابتدای مرداد 99 متوقف شود و در عین حال تولید پژو 405 جی ال ایکس نیز از ابتدای خرداد 99 متوقف خواهد شد. 

وی ادامه داد:خودروسازان برنامه ادامه تولید برخی خودروهای قبلی در دستورکار دارند و در عین حال اگر شرایط ایجاب کند، خودروهای جدید نیز جایگزین خودروهایی که تولیدشان متوقف شده، خواهند شد. 

رئیس سازمان ملی استاندارد توضیح داد:در مورد توقف سایر خودروهای قدیمی نیز طی 6 ماه آینده گزارشی توسط سازمان ملی استاندارد تنظیم و به شورای عالی استاندارد ارائه خواهد شد تا به تصویب برسد. 

پیروزبخت با تاکید بر اینکه یکباره نمی توانیم تولید همه خودروها را متوقف کنیم، گفت:توقف تولید خودروهای قدیمی به صورت پلکانی صورت خواهد گرفت. 

وی ادامه داد:سعی می کنیم تا پایان سال یک بار دیگر جلسه شورای عالی استاندارد را تشکیل دهیم و در مورد توقف تولید برخی خودروهای دیگر تصمیم گیری کنیم. 

رئیس سازمان ملی استاندارد تصریح کرد:ممکن است تولید خودروهای دیگر نیز متوقف شود که البته باید وزارت صنعت برای جایگزینی این خودروها برنامه ریزی کند.

انتهای پیام/م

تاریخ توقف تولید خودروی پراید و پژو 405

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
وبگردی