تومور دهان
دختر نوجوان مجبور به ترک مدرسه شد چرا که اطرافیان او را یک هیولا می نامیدند . تبدیل یک توده ی کوچک به تومور دهان وضعیت دردناکی برای او ایجاد کرده بود.

تومور وحشتناک دهان دختر هندی

دختر نوجوان بعد از مدتها سختی و درد به دلیل رشد باورنکردنی تومور دهان توانست مثل سابق غذا بخورد و آب بنوشد.

تومور دهان

عکس "لازمی کومار " بعد از برداشتن تومور دهان وحشتناک

"لازمی کومار" یک توده ی کوچک در دهانش داشت که بعد از سه سال به یکباره رشد کرد و از دهانش بیرون ریخت.

توده ی کوچکی که در لثه ی او رشد کرده بود به مرور زمان کمی بزرگتر شده بود اما به این شدت نبود که او را از صحبت کردن و خوردن عاجز کند.

دختر 15 ساله هندی بعد از این تغییر دردناک مجبور به ترک مدرسه شد و خود را در اتاق زندانی کرده بود چرا که وضعیت چندش آور ظاهری او باعث ناراحتی اطرافیان می شد.

در نهایت با یک عمل جراحی پیچیده و حساس او توانست از رنج تومور سرطانی دهان رها شود.

"لازمی " می گوید:تمام امیدم را از دست داده بودم ، وقتی به سرعت توده دهانی ام مثل یک غده ی چندش اور تا قسمت بیرون از دهانم آمد.

 تومور دهان وحشتناک

وضعیت دردناک دختر نوجوان هندی بعد از رشد وحشتناک تومور دهانی 

همکلاسی هایم بعد از این تغییر مرا با نام هیولا صدا می زدند ، این رفتار انها باعث شد که مدرسه را ترک کنم.

دوست داشتم زندگی ام تمام شود و یکبار اقدام به خودکشی کردم اما در لحظه آخر به این رسیدم که زندگی من به اعضای دیگر خانواده ام نیز وابسته است و این اشتباه آنها را نیز ناراحت خواهد کرد.

 تصور میشود که این به دلیل یک بیماری به نام اپولیس سلول های غول پیکر - رشد بیش از حد بافت با سوزش و یا تروما است.

 متاسفانه به دلیل افکار عجیب و غریب مردم اطراف محل زندگی او و دانش اموزان مدرسه این اختلال دردناک را ناشی از جن زدگی او می دانستند و می گفتند که این دختر به تسخیر ارواح شیطانی درامده است.

تومور دهان

عکس دختر نوجوان هندی قبل از ابتلا به تومور دهان

پدر او که یک کشاورز بیش نیست برخلاف تمام صحبتهای مردم او را برای درمان نزد چندین پزشک برد تا در نهایت راهی برای درمان او پیدا کرد.

دکتر " اوپندرا ناس" به همراه تیم جراحی اش پذیرفتند تا تومور وحشتناک دهانی را جراحی کنند و او را به وضعیت طبیعی بازگردانند.

ارواح شیطانی دهان دختر زیبا را پر از تومور کرد! عکس+14

3.211
این مطلب مفید بود ؟74
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
وبگردی