تومور هندوانه ای شکل
خانم بلیندا آستریا 42 ساله از فلیپین، زمانیکه تنها 13 سال سن داشت رشد تومور را در زیر چانه اش احساس کرد و اما وی آنرا به رشد دندان هایش مربوط دانست و اینک تومور کوچک به اندازه یک هندوانه شده است.

تومور هندوانه ای در زیر فک مادر جوان

مشکلات ژنتیکی یکی از بزرگترین مشکلاتی هستند که از همان ابتدای به دنیا آمدن فرد می تواند زندگی او را مختل سازد. اما گاها برخی بیماری ها هستند که بصورت ارثی در بدن شخص وجود دارند و به مرور زمان می توانند در بدن آنها ظاهر شوند و به گونه ای دیگر زندگی را مختل سازند.

با این وجود اگر چنین مشکلاتی را در خود احساس کردید، توصیه می شود تا به دکتر مراجعه کنید و از گشترش و پیشروی این نوع مشکلات جلوگیری نمایید.
اما اخیرا تصاویر عجیبی از یک مادر 42 ساله فلیپینی در صفحات مجازی منتشر شد که با چنین مشکلاتی روبرو شده است و با این وجود با واکنش های متعددی از جانب کاربران روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
تومور به اندازه هندوانه

خانم بلیندا آستریا 42 ساله با تومور هندوانه ای شکل در زیر چانه

خانم "بلیندا آستریا" 42 ساله از فلیپین، تنها 13 سال سن داشت که درد زیادی را در قسمت پایین فک خود احساس کرد و اما آنرا دلیلی بر رشد دندان هایش دانستند. پس از گذشت 6 سال او به سن 19 سالگی رسید و زمانیکه غبغب او متور شده بود، به دکتر مراجعه کرد و پزشکان فلیپینی علت آنرا نداستند.
نهایتا در سال 1997 پس از چند ماه از به دنیا آوردن اولین فرزند خود، با پرداخت هزینه 1500 پوندی موفق به حذف تومور کوچک شد و اما پس از به دنیا آمدن سومین فرزند وی، این معضل در زندگی وی مجددا آغاز شد و به سرعت رشد کرد و خانواده اش قادر به درمان وی نبودند.
 
تومور

محدودیت های خانم بلیندا آستریا 42 ساله

اما اینک پس از گذشت چندین سال، تومور به شدت در زیر چانه وی رشد کرده است و سایزی برابر با هندوانه دارد و زمانیکه قصد بیرون رفتن از خانه اش را می کند، ناچارا آنرا می پوشاند تا مردم او را مورد تمسخر خود قرار ندهند.
او گفت:"من مدت هاست از این تومور رنج می برم، اما نمی توانم به بیمارستان بروم چرا که پول کافی ای ندارم.من آرزو دارم تا به بازار کار برگردم، اما این تومور خسته کننده است. این تومور به قدری که سنگین است، دردناک نیز می باشد. بعد از رشد تومور، زندگی من کاملا محدود شد و نمی توانم کارهای روزمره خودم را انجام بدهم. بسیاری از مردم زمانیکه من به بیرون از خانه می روم، من را نگاه می کنند. گاهای اوقات آنها من را به دلیل ظاهر عجیبم مورد تمسخر قرار می دهند".
 
تومور هندوانه ای شکل

تومور هندوانه ای شکل در زیر چانه

خانم بلیندا و همسرش کارلوس، در سال 1997 میلادی، همان گونه که گفته شد با فروختن دارایی خود توانستند با پرداخت 1500 پوند تومور را عمل کنند و اینک برآورد شده است که باید حداقل به میزان 2300 پوند پرداخت کنند تا مادرشان به حالت قبل بازگردد.

تومور هندوانه ای در زیر فک مادر جوان

3.618
این مطلب مفید بود ؟135
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی