توهین به شفر

توهین عجیب ستاره استقلالی به شفر + جزئیات

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397کد مطلب : 72260تعداد نظرات : 1 نظر
طبق گزارش ناظر مسابقه، ستاره استقلالی تیم نفت مسجد سلیمان به وینفرد شفر در جریان بازی توهین کرده است.

توهین میلاد میداوودی به سرمربی استقلال  

پارس نیوز: با گذشت نزدیک به 5 روز از پایان دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان حواشی مربوط به این بازی همچنان ادامه دارد. حاجیلو سرپرست استقلال در جریان مصاحبه جدید خود در توضیح اتفاقات مسابقه به توهین بازیکن نفت مسجد سلیمان به شفر اشاره کرده است؛ موضوعی که در گزارش ناظر مسابقه نیز به آن اشاره شده و احتمالا برای بازیکن خاطی دردسر ساز می شود.

این اتفاق مربوط به دقایق پایانی مسابقه است و در لحظات انتهایی مسابقه میلاد میداوودی صحبت هایی توهین آمیز را نسبت به طاهری و شفر مطرح کرد که این موضوع به گوش ناظر مسابقه نیز رسید و یثربی در گزارش خود توضیحاتی را در این باره آورده است.

توهین ستاره استقلالی به وینفرد شفر

ماجرای توهین میلاد میداوودی به وینفرد شفر

بیژن طاهری در این باره گفت:

میداوودی به زبان انگلیسی صحبت هایی را به شفر نسبت داد و چند مرتبه این موضوع را تکرار کرد که من به او تذکر دادم و گفتم که تو فرزند استقلال هستی و نباید اینگونه رفتار کنی که بعد از واکنش من نیز میداوودی صحبتهایی را مطرح کرد که به گوش ناظر مسابقه نیز رسید.

انتهای پیام/ح.ب

توهین عجیب ستاره استقلالی به شفر + جزئیات

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
مسعود1397-07-21
هرچند از دونفرشون بدم میاد ولی به نظرم میداوودی کارخوبی کرده ، بالاخره یکی باید جواب توهین های این پیرمرد مغرور و توخالی رو بده!! شوفر خودش استاد فحاشی به بازیکن و مربیان و داوراست!
10
وبگردی