توپ طلای 2019

مسی شایسته بردن توپ طلای 2019 بود

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1399کد مطلب : 36953زمان مطالعه : 1 دقیقه
یاپ استام، مدافع سابق تیم ملی هلند، معتقد است که لیونل مسی همچنان بهترین بازیکن دنیاست و به حق بالاتر از ویرژیل فن دایک، توپ طلای 2019 را از آن خود کرد.

ورزش3:مسی که آخرین بار در سال 2015 برنده توپ طلا شده بود، سال گذشته با پشت سر گذاشتن فن دایک و کریس رونالدو، برای ششمین بار برنده این جایزه شد.

 

این در حالی است که بسیاری معتقد بودند که با توجه به نقش فن دایک در قهرمانی لیورپول در چمپیونزلیگ، می توانست به عنوان اولین مدافع از سال 2006، این جایزه را از آن خود کند. اما استام اعتقاد داست که توپ طلا با شایستگی به مسی رسید.

 

او به سایت گل گفت:" به طور معمول، مدافعان دیده نمی شوند و هواداران خیلی به آنها فکر نمی کنند. من فکر می کنم این شرایط امروز بهتر شده و مردم خیلی بیشتر از کار مدافعان تقدیر می کنند.

 

اما گلزن ها پول بیشتری به دست می آورند و بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. همیشه همین بوده و در آینده هم همین طور خواهد بود.

 

به فوتبال دنیا نگاه کنید؛ فکر می کنم مسی همچنان بهترین است. اگر به توپ طلا و بردن این جایزه نگاه کنید، فکر می کنم دادن آن به مسی تصمیم درستی بود. دوست داشتم توپ طلا به ویرژیل برسد زیرا فکر می کنم او فوق العاده کار کرد.

 

این طور نیست که من نخواهم او برنده توپ طلا شود اما فکر با توجه به کارهایی مسی هر سال انجام می دهد، گلزنی و ایجاد موقعیت گل، در حالی که تحت فشار قرار دارد، شایسته بردن توپ طلاست."

انتهای پیام/م

 

مسی شایسته بردن توپ طلای 2019 بود

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
برچسب :
وبگردی