تیم استقلال

ترکیب احتمالی تیم استقلال برای بازی مقابل العین

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1396کد مطلب : 50125زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم استقلال به دلیل محرومان و مصدومانی که دارد دست خوش تغییراتی در ترکیب خود برای بازی مقابل العین خواهد بود.

تیم استقلال با ترکیب جدید به مصاف العین می رود

با وجود بازگشت مصدومان و محرومان به ترکیب استقلال به همین دلیل منصوریان با ترکیبی متفاوت به مصاف العین می رود. تیم فوتبال استقلال در حالی در تهران میزبان العین امارات بود که امید ابراهیمی را به علت مصدومیت در اختیار نداشت و البته علی قربانی هم محروم بود و امید نورافکن هم در اردوی تیم ملی جوانان حضور داشت.
برای بازی برگشت اما منصوریان می تواند از امید ابراهیمی استفاده کند چراکه این بازیکن به تمرینات بازگشته و مشکلی برای بازی کردن ندارد.
جابر انصاری و وریا غفوری نیز برای همراهی استقلالی ها منعی ندارند.
از سوی دیگر مهدی رحمتی در بازی رفت مقابل العین مصدوم شد اما با انجام معاینات مشخص شد که مصدومیت وی جدی نیست و مشکلی برای بازی برگشت ندارد ضمن اینکه علی قربانی هم با رفع محرومیت می تواند در امارات بازی کند.
البته فرشید اسماعیلی به دلیل اخراج در بازی رفت نمی تواند در بازی برگشت تیمش را همراهی کند و نورافکن نیز کماکان در اردوی تیم ملی حضور دارد. با بازگشت مصدومان و محرومان و البته در غیاب نورافکن و فرشید اسماعیلی،ترکیب اصلی استقلال در بازی برگشت با العین دستخوش تغییراتی خواهد شد.

 

 تیم استقلال

تغییراتی در ترکیب استقلال برای بازی مقابل العین

 
مهم ترین تغییر بازگشت امید ابراهیمی به ترکیب اصلی است و منصوریان باید از میان فرشید باقری و مجید حسینی که در دیدار رفت عملکرد خوبی داشتند ،یک بازیکن را کنار بگذارد . وریا غفوری نیز احتمال دارد جایگزین حیدری در دفاع راست شود و خسرو نیز یک خط جلوتر قرار گیرد که در آن صورت حق دوست نیمکت نشین می شود.
جابر انصاری نیز به جای فرشید اسماعیلی که محروم است در ترکیب قرار می گیرد. البته با توجه به رفع محرومیت علی قربانی این بازیکن هم می تواند دوباره به ترکیب اصلی برگردد . حضور محسن کریمی و برزای هم می تواند گزینه های منصوریان برای ترکیب اصلی را بیشتر کند.
به این ترتیب این احتمال وجود دارد مهدی رحمتی، حیدری، پادوانی، رابسون، قربانی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، غفوری، محسن کریمی، مجید حسینی و کاوه رضایی یازده بازیکنی باشند که در دیدار برگشت مقابل تیم العین به میدان بروند.

ترکیب احتمالی تیم استقلال برای بازی مقابل العین

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
برگرفته از جام نیوز/ی
وبگردی