تیم استقلال

عملکرد بازیکنان تیم استقلال در مقابل گل گهر

تاریخ انتشار : 18 شهریور 1396کد مطلب : 56197زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیر تیم گل گهر اظهار داشت تیم استقلال در حد نامش نبود و به نظرم دو بازیکن جوان این تیم خیلی خیلی بهتر از باتجربه های استقلال ظاهر شدند.

تیم استقلال در حد نامش نبود 

مدیر تیم فوتبال گل گهر سیرجان اعتقاد دارد تیمش به لحاظ فوتبالی خیلی بهتر از استقلال ظاهر شده است. رضا فتح آبادی در خصوص شکست 2 بر یک تیم گل گهر مقابل استقلال در چارچوب مسابقات جام حذفی اظهار داشت:به نظرم از نظر فوتبالی تیم ما خیلی بهتر از استقلال بود. بچه های ما تمام تلاش خود را کردند، اما بازهم روی اشتباهات فردی بازی را واگذار کردیم. به طور کلی من در این بازی چیزی از استقلال ندیدم.
وی در ادامه با بیان اینکه تیم استقلال را در حد و اندازه نامش ندیده است، تصریح کرد:من چیزی از استقلال در این بازی ندیدم و حتی به نظرم دو بازیکن جوان این تیم خیلی خیلی بهتر از باتجربه های استقلال ظاهر شدند.

 

تیم استقلال

عملکرد استقلال مقابل گل گهر


مدیر تیم فوتبال گل گهر سیرجان درباره داوری دیدار تیمش مقابل استقلال خاطر نشان کرد:به نظرم داوری خیلی معمولی بود و نکته ای در بازی وجود نداشت.
فتح آبادی با اشاره به جو ورزشگاه اختصاصی گل گهر گفت:جو ورزشگاه بسیار عالی بود و هیچ مشکلی در بازی وجود نداشت و بعد از بازی هم تماشاگران راحت ورزشگاه را ترک کردند.

عملکرد بازیکنان تیم استقلال در مقابل گل گهر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از تسنیم/ی
وبگردی